Witam czy ta cewka będzie pasowała do Discivery 3000
http://allegro.pl/cewka-37-38cm-hs-3-mi ... 75215.html
http://www.allegromat.pl/aukcja83061
Znaleziono 9 wyników
- śr sie 03, 2011 7:11 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: cewka Discovery 3000 - zamiennik
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3747
- śr lut 16, 2011 5:00 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
Re: DISCOVERY 3000
ProScan czy istnieje możliwość skontaktowania sie z tobą telefonicznie
- śr lut 16, 2011 4:48 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Radio Shack Discovery 3000
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4739
Re: Obsługa Radio Shack Discovery 3000
spróbuje opisać wszystko po koleji włączam wykrywacz . działa prawidłowo najeżdzam sądą na metalowy przedmiot wykrywacz zaczyna piszczeć odjeżdzam cichnie jest okej mogę stukać sondą o ziemie i niewzbudza się ale przy tych ustawieniach ma mały zasięg więc wciskam GROUND TRAC i wtedy wszystko się ...
- śr lut 16, 2011 4:30 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
Re: DISCOVERY 3000
nie mam takiej możliwości sprawdzenia go na słuchawkach bo ich nie posiadam , właśnie przed chwilą uruchomiłem wykrywacz i zauważyłem ze wykrywacz wzbudza już się jak jest 1cm nad ziemią czy to coś zmienia i wciskanie przycisku GROUND TRAC nic nie pomaga
- śr lut 16, 2011 4:03 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
Re: DISCOVERY 3000
http://allegro.pl/bounty-hunter-land-st ... 74222.html
mój wykrywacz jest identyczny jak ten z allegro
mój wykrywacz jest identyczny jak ten z allegro
- śr lut 16, 2011 4:00 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
Re: DISCOVERY 3000
tak pracuje na głośniku w tym wykrywaczy jest wskaźnik naładowania dioda baterii ale nie świeci się
- śr lut 16, 2011 3:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
Re: DISCOVERY 3000
witam posiadam wykrywacz DISCOVERY 3000 ogólnie działa dobrze jak trzymam go nad ziemia ale każde najmniejsze zetknięcie z ziemią lub jakimś patykiem to wykrywacz się wzbudza ,czy da się jakoś temu zaradzić jakaś regulacja itp,
zbyt pobieżnie to opisał czasami wykrywacz działa dobrze nawet po ...
zbyt pobieżnie to opisał czasami wykrywacz działa dobrze nawet po ...
- śr lut 16, 2011 12:02 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
Re: DISCOVERY 3000
ProScan masz namyśli sonde a jak ją sprawdzić w domowych warunkach
- śr lut 16, 2011 10:44 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DISCOVERY 3000
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9433
DISCOVERY 3000
witam posiadam wykrywacz DISCOVERY 3000 ogólnie działa dobrze jak trzymam go nad ziemia ale każde najmniejsze zetknięcie z ziemią lub jakimś patykiem to wykrywacz się wzbudza ,czy da się jakoś temu zaradzić jakaś regulacja itp,