Obsługa Radio Shack Discovery 3000

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
miron
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 15, 2011 4:30 pm

Re: Obsługa Radio Shack Discovery 3000

Post autor: miron »

spróbuje opisać wszystko po koleji włączam wykrywacz . działa prawidłowo najeżdzam sądą na metalowy przedmiot wykrywacz zaczyna piszczeć odjeżdzam cichnie jest okej mogę stukać sondą o ziemie i niewzbudza się ale przy tych ustawieniach ma mały zasięg więc wciskam GROUND TRAC i wtedy wszystko się zaczyna zbliżam sąde do ziemi już 1cm nad ziemią wykrywacz piszczy wciskam jeszcae raz i nic niepomaga
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Obsługa Radio Shack Discovery 3000

Post autor: ProScan »

Wydaje mi się zatem, że to pytanie powinno być w innym dziale. Nie w "naprawa", a "obsługa"

Przenoszę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Obsługa Radio Shack Discovery 3000

Post autor: ProScan »

Po włączeniu wykrywacza ustawi się on samoczynnie w tryb AM. Jeśli w tym momencie sonda nie jest w powietrzu, to dostroi się do metalu i tym samym zredukuje sobie czułość.

Prosze po uruchomieni nacisnąć AM raz jeszcze, a le z sondą z dala od metalu.

Po zbliżeniu do gruntu klawisz GROUND powinien wyzerować sygnał. Jeśli tego nie robi, to znaczy że klawisz jest uszkodzony (chyba że znowu dowiem się, że jednak robi Pan to inaczej niż opisuje).

Instrukcja obsługi kosztuje 18zł + przesyłka.

Mój czas - bezcenny.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ