Znaleziono 28 wyników
- sob sty 21, 2012 10:40 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
dobrze to następnym razem spróbuje tak zrobić. A gdy Pan go testował to dostrajał się za każdym razem ?
- sob sty 21, 2012 9:05 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Bez strojenia w powietrzu czyli jak ? cewka opuszczona tak jak byśmy stroili do gruntu ?
- pt sty 20, 2012 5:16 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Znalazłem na forum temat wadliwych cewek nowego typu. Z opisu i informacjami od posiadaczy tych sprzętów stwierdzam iż ten problem wadliwych cewek tyczy się i mojej cewki. Proszę o przeczytanie i wypowiedzenie się na ten temat czy w Polsce jest możliwa naprawa wady tego typu ?
Zacznę od tego ...
Zacznę od tego ...
- pt sty 20, 2012 10:47 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Witam. Mam pytanie do Pana a mianowicie czy gdy testował Pan wykrywacz w terenie to nie było żadnych problemów z automatycznym dostrojeniem ? czy za każdym razem był sygnał pozytywnego dostrojenia ?
- pn sty 16, 2012 1:58 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Mam takie pytanie czy po każdej zmianie nastawy premp trzeba wykrywacz przeprowadzić przez fazę automatycznego strojenia gruntu? bo jeśli ustawie premp na 1 to przy dostrajaniu do gruntu zawsze jest sygnał oznaczający prawidłowego dostrojenia a jeśli ustawie wyżej premp to nie zawsze się udaje ...
- pn sty 16, 2012 10:44 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Witam.
Przepraszam ale nie doczytałem w instrukcji. Wykrywacz widzi grunt. Ale czasami wydaję sygnał oznaczający niedostrojenie się do gruntu. Ale mimo to jest lepiej niż było. Wydaje mi się że to chyba wina ciężkiego terenu w mojej okolicy.
Pozdrawiam.
Przepraszam ale nie doczytałem w instrukcji. Wykrywacz widzi grunt. Ale czasami wydaję sygnał oznaczający niedostrojenie się do gruntu. Ale mimo to jest lepiej niż było. Wydaje mi się że to chyba wina ciężkiego terenu w mojej okolicy.
Pozdrawiam.
- pt sty 13, 2012 12:49 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Witam.
Wykrywacz dotarł wczoraj. Dzisiaj zrobiłem małe testy i jest wszystko ok. Czasami przy dostrajaniu nie widzi gruntu ale w takich przypadkach muszę opanować dostrajanie ręczne tak jak Pan napisał w liście.
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
Wykrywacz dotarł wczoraj. Dzisiaj zrobiłem małe testy i jest wszystko ok. Czasami przy dostrajaniu nie widzi gruntu ale w takich przypadkach muszę opanować dostrajanie ręczne tak jak Pan napisał w liście.
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
- wt sty 10, 2012 6:03 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Jeszcze jedno pytanko. Czy testował Pan wykrywacz po strojeniu ? jeśli tak to czy jest poprawa ?
- wt sty 10, 2012 5:47 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Witam. Proszę napisać mi e-maila z danymi potrzebnymi do przelania pieniędzy na konto i proszę napisać kwotę jaką mam przelać na konto. Do tego proszę wliczyć koszt instrukcji obsługi do xlt w języku polskim.
Dziękuję i pozdrawiam.
Dziękuję i pozdrawiam.
- pn sty 09, 2012 12:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
- ndz sty 08, 2012 9:12 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Dobrze. W takim bądź razie czekam na informacje z powtórnych testów. 
- sob sty 07, 2012 11:31 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Aha rozumiem. Ale po dostrojeniu sondy przez Pana jest lepiej z dostrajaniem do gruntu ? czy różnicy nie widać ?
- sob sty 07, 2012 11:23 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
te kłopoty z dostrajaniem to wina sprzętu czy terenu ?
- sob sty 07, 2012 11:10 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Witam.
Czy wie Pan już coś więcej na temat mojego whitesa ?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Czy wie Pan już coś więcej na temat mojego whitesa ?
Z góry dzięki i pozdrawiam
- pn sty 02, 2012 8:26 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's Xlt - strojenie do gruntu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 73332
Re: White's Xlt
Witam, ostatnim razem w terenie było wszystko ok ale po chwili wykrywacz znów nie mógł się dostroić do gruntu
czekam na dalsze informacje.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.