
White's Xlt - strojenie do gruntu
Re: White's Xlt
kup polską instrukcję, wykrywacz zacznie działać 

-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
http://www.youtube.com/watch?v=XDSUyIuKUC4
Tu mam filmik strojenia mojego Xlt.
Tu mam filmik strojenia mojego Xlt.
Re: White's Xlt
Nie dostraja się - coś widzi.
Jaka nastawa PREAMP GAIN? Czy tak się dzieje wszędzie? Czy dźwięk będzie taki sam jeśli obie czynności wykonamy w powietrzu?
proscan
Jaka nastawa PREAMP GAIN? Czy tak się dzieje wszędzie? Czy dźwięk będzie taki sam jeśli obie czynności wykonamy w powietrzu?
proscan
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
nastawa premp 4. nawet na premp2 jest to samo. niekiedy na gołej ziemi tzn.pozbawionej trawy wykrywacz się dostroi. Tak w powietrzu jest taki sam dźwięk.
Re: White's Xlt
No to niestety, ale wygląda na uszkodzenie.
proscan
proscan
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
A czy takie uszkodzenie da się naprawić ? czy trzeba nową cewke ?
Re: White's Xlt
Zależy co się stało - muszę to zobaczyć, bo nie wystawiam diagnoz ostatecznych na odległość.
proscan
proscan
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
Dobrze. To po świętach wyśle do Pana wykrywacz. Przed wysyłką skontaktuje się jeszcze.
Dziękuje i pozdrawiam.
Dziękuje i pozdrawiam.
Re: White's Xlt
Witam,
Wykrywacz dotarł, ale po wstępnych sprawdzeniach u mnie wszystko OK. Co prawda widziałem lepiej nastrojone sondy (widać się rozjechała), ale nie jest tak źle.
Z głowę się złapałem jak zobaczyłem wpisane programy.
Zrobię jeszcze parę testów i znów się odezwę...
proscan
Wykrywacz dotarł, ale po wstępnych sprawdzeniach u mnie wszystko OK. Co prawda widziałem lepiej nastrojone sondy (widać się rozjechała), ale nie jest tak źle.
Z głowę się złapałem jak zobaczyłem wpisane programy.
Zrobię jeszcze parę testów i znów się odezwę...
proscan
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
Witam, ostatnim razem w terenie było wszystko ok ale po chwili wykrywacz znów nie mógł się dostroić do gruntu
czekam na dalsze informacje.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
Witam.
Czy wie Pan już coś więcej na temat mojego whitesa ?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Czy wie Pan już coś więcej na temat mojego whitesa ?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Re: White's Xlt
Nie wiele - skorygowałem nieco strojenie sondy z "dobrego -" na "dobre+" i chyba tyle jestem w stanie zrobić.
W każdym razie w razie wątpliwości co do strojenia automatem (bo jak każdy automat może się mylić), należy dostroić ręcznie -jeśli "nie da się" ręczni, to będzie to powód do zmartwienia.
Nadmienię że u mnie nie było problemu z dostrojeniem do gruntu.
proscan
W każdym razie w razie wątpliwości co do strojenia automatem (bo jak każdy automat może się mylić), należy dostroić ręcznie -jeśli "nie da się" ręczni, to będzie to powód do zmartwienia.
Nadmienię że u mnie nie było problemu z dostrojeniem do gruntu.
proscan
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
te kłopoty z dostrajaniem to wina sprzętu czy terenu ?
Re: White's Xlt
Moim zdaniem terenu i czasami zbyt wysokich nastaw Preampa.
proscan
proscan
-
michal9245
- Posty: 28
- Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm
Re: White's Xlt
Aha rozumiem. Ale po dostrojeniu sondy przez Pana jest lepiej z dostrajaniem do gruntu ? czy różnicy nie widać ?