
Znaleziono 2 wyniki
- pt lut 23, 2007 1:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: powtórka z x-terry 70
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5763
Re: powtórka z x-terry 70
I będziesz zadowolony na maxa 

- śr lut 21, 2007 4:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: powtórka z x-terry 70
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5763
Re: powtórka z x-terry 70
Ja jestem już dość długo posiadaczem X-TERRY70 i sam biegam za monetkami i drobnicą . I polecam dwa rodzaje sądy 7,5kHZ CZYLI STANDARDOWĄ i 18,75kHz O WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI na drobnicę kolorową i biżuterię . I co jest ważne 18,75 kHz naprawdę rwie ciekawe kolorki drobne z matki ziemi.