Znaleziono 2 wyniki

autor: meko
pt lut 23, 2007 1:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: powtórka z x-terry 70
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5763

Re: powtórka z x-terry 70

I będziesz zadowolony na maxa =D>
autor: meko
śr lut 21, 2007 4:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: powtórka z x-terry 70
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5763

Re: powtórka z x-terry 70

Ja jestem już dość długo posiadaczem X-TERRY70 i sam biegam za monetkami i drobnicą . I polecam dwa rodzaje sądy 7,5kHZ CZYLI STANDARDOWĄ i 18,75kHz O WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI na drobnicę kolorową i biżuterię . I co jest ważne 18,75 kHz naprawdę rwie ciekawe kolorki drobne z matki ziemi.