powtórka z x-terry 70

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

powtórka z x-terry 70

Post autor: marmor »

Witaj Proscan !
Ponieważ w necie krążą już o Tobie legendy ;) postanowiłem zwrócić się o poradę.
Jestem zdecydowany na 99 % kupić x-terrę 70, tylko...
Właśnie - ten 1 % to "nieszczęsny" dobór cewek.
Czy przetestowałeś już 70-tkę ?
Ja chodzę głównie za monetami, w terenie raczej nie ekstremalnym (aczkolwiek były miejsca, z których musiałem zejść z moim ace 250 ze względu na ilość zalegających kapsli...).
Co do pierwszej to chyba 9" 7,5 kHz.
Co do drugiej to mam już taki mętlik, że hej.
Pomożecie ? ;)
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: powtórka z x-terry 70

Post autor: ProScan »

Jeszcze nie przetestowałem - leży komplet i czeka na trochę wolnego. Mam urwanie głowy.

W tym tygodniu myślę, że uda mi się wreszcie sprawę zamknąć.

:pa

proscan
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

Re: powtórka z x-terry 70

Post autor: marmor »

Tydzień jestem w stanie się wstrzymać... ;)
meko
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 24, 2006 9:39 pm
Lokalizacja: GŁOGÓW

Re: powtórka z x-terry 70

Post autor: meko »

Ja jestem już dość długo posiadaczem X-TERRY70 i sam biegam za monetkami i drobnicą . I polecam dwa rodzaje sądy 7,5kHZ CZYLI STANDARDOWĄ i 18,75kHz O WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI na drobnicę kolorową i biżuterię . I co jest ważne 18,75 kHz naprawdę rwie ciekawe kolorki drobne z matki ziemi.
marmor
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 12, 2007 8:34 am

Re: powtórka z x-terry 70

Post autor: marmor »

Tak też uczyniłem... :D
meko
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 24, 2006 9:39 pm
Lokalizacja: GŁOGÓW

Re: powtórka z x-terry 70

Post autor: meko »

I będziesz zadowolony na maxa =D>
ODPOWIEDZ