Ponieważ w necie krążą już o Tobie legendy
Jestem zdecydowany na 99 % kupić x-terrę 70, tylko...
Właśnie - ten 1 % to "nieszczęsny" dobór cewek.
Czy przetestowałeś już 70-tkę ?
Ja chodzę głównie za monetami, w terenie raczej nie ekstremalnym (aczkolwiek były miejsca, z których musiałem zejść z moim ace 250 ze względu na ilość zalegających kapsli...).
Co do pierwszej to chyba 9" 7,5 kHz.
Co do drugiej to mam już taki mętlik, że hej.
Pomożecie ?
Pozdrawiam
