Aaa, mam trochę problemów z domowym kompem,a w pracy nie zawsze mogę z firmowych skorzystać. Ale idzie ku lepszemu i niedługo wszystko będzie wyprostowane.
Dzięki za info
pozdrawiam
W.B.
Witam !
W związku z problemami z logowaniem, czy można prosić o wysłanie info, co dolega wykrywce, ile ma kosztować naprawa itp szczegóły, na mój adres mailowy :
wbaruch@pro.onet.pl dziękuję i pozdrawiam
Witam !
Właśnie posłałem kurierem wykrywacz. Mam nadzieję, że nie masz dużo roboty i przy nim też się nie napracujesz i szybko on do mnie wróci. Czy zapłata za pośrednictwem poczty (w formie przekazu pocztowego) satysfakcjonuje Cię, czy wolałbyś, żebym przelał pieniądze z konta na konto ...
Witam !
Mam problem z WHITESEM 6000 PRO XL. Bardzo często wzbudza się, gdy szukam na ustawieniach podstawowych i uderzę w łodygi traw. Słyszałem, że pomagasz w takich sytuacjach. Czy muszę wysłać do Ciebie cały wykrywacz czy wystarczy Ci sama cewka ? I jak mam zaadresować przesyłkę ?
dziękuję i ...