Znaleziono 5 wyników

autor: Wojciech Baruch
pt wrz 15, 2006 1:24 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z White'sem 6000 PRO XL
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7387

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Witam !!!
DZIĘKUJĘ BARDZO za naprawe i czynności kosmetyczne. Teraz ja będę go testował i mam nadzieję na fajne fanty.
pozdrawiam :D
autor: Wojciech Baruch
czw wrz 07, 2006 1:39 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z White'sem 6000 PRO XL
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7387

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Aaa, mam trochę problemów z domowym kompem,a w pracy nie zawsze mogę z firmowych skorzystać. Ale idzie ku lepszemu i niedługo wszystko będzie wyprostowane.
Dzięki za info
pozdrawiam
W.B.
autor: Wojciech Baruch
wt wrz 05, 2006 6:17 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z White'sem 6000 PRO XL
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7387

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Witam !
W związku z problemami z logowaniem, czy można prosić o wysłanie info, co dolega wykrywce, ile ma kosztować naprawa itp szczegóły, na mój adres mailowy :
wbaruch@pro.onet.pl
dziękuję i pozdrawiam
autor: Wojciech Baruch
pn wrz 04, 2006 10:07 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z White'sem 6000 PRO XL
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7387

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Witam !
Właśnie posłałem kurierem wykrywacz. Mam nadzieję, że nie masz dużo roboty i przy nim też się nie napracujesz i szybko on do mnie wróci. Czy zapłata za pośrednictwem poczty (w formie przekazu pocztowego) satysfakcjonuje Cię, czy wolałbyś, żebym przelał pieniądze z konta na konto ...
autor: Wojciech Baruch
pn sie 28, 2006 3:39 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z White'sem 6000 PRO XL
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7387

Problem z White'sem 6000 PRO XL

Witam !
Mam problem z WHITESEM 6000 PRO XL. Bardzo często wzbudza się, gdy szukam na ustawieniach podstawowych i uderzę w łodygi traw. Słyszałem, że pomagasz w takich sytuacjach. Czy muszę wysłać do Ciebie cały wykrywacz czy wystarczy Ci sama cewka ? I jak mam zaadresować przesyłkę ?
dziękuję i ...