Problem z White'sem 6000 PRO XL

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Wojciech Baruch
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 25, 2006 12:20 pm

Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: Wojciech Baruch »

Witam !
Mam problem z WHITESEM 6000 PRO XL. Bardzo często wzbudza się, gdy szukam na ustawieniach podstawowych i uderzę w łodygi traw. Słyszałem, że pomagasz w takich sytuacjach. Czy muszę wysłać do Ciebie cały wykrywacz czy wystarczy Ci sama cewka ? I jak mam zaadresować przesyłkę ?
dziękuję i pozdrawiam
Wojtek Baruch
P.S. Proszę o wysyłanie maili na adres
wbaruch@pro.onet.pl
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: ProScan »

Jeśli dzieje się tak przy nastawach "fabrycznych" to prawie na pewno jest wina sondy (może kabel, a może cała sonda jest "trafiona").

W zasadzie wystarczy mi sama cewka, ale wolę mieć cały wykrywacz, bo to różnie może być.

Adres do wysyłki znajduje się na stronie głównej w dziale KONTAKT.

:pa

proscan
Wojciech Baruch
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 25, 2006 12:20 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: Wojciech Baruch »

Witam !
Właśnie posłałem kurierem wykrywacz. Mam nadzieję, że nie masz dużo roboty i przy nim też się nie napracujesz i szybko on do mnie wróci. Czy zapłata za pośrednictwem poczty (w formie przekazu pocztowego) satysfakcjonuje Cię, czy wolałbyś, żebym przelał pieniądze z konta na konto ?
pozdrawiam
Wojciech Baruch
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: ProScan »

Czy zapłata za pośrednictwem poczty (w formie przekazu pocztowego) satysfakcjonuje Cię, czy wolałbyś, żebym przelał pieniądze z konta na konto ?


Szczegóły ustalimy w odpowiednim czasie na priv.

:pa

proscan
Wojciech Baruch
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 25, 2006 12:20 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: Wojciech Baruch »

Witam !
W związku z problemami z logowaniem, czy można prosić o wysłanie info, co dolega wykrywce, ile ma kosztować naprawa itp szczegóły, na mój adres mailowy :
wbaruch@pro.onet.pl
dziękuję i pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: ProScan »

Wykrywacz dotarł. Email wysłałem. A o jakie problemy z logowaniem chodzi ?

:pa

proscan
Wojciech Baruch
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 25, 2006 12:20 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: Wojciech Baruch »

Aaa, mam trochę problemów z domowym kompem,a w pracy nie zawsze mogę z firmowych skorzystać. Ale idzie ku lepszemu i niedługo wszystko będzie wyprostowane.
Dzięki za info
pozdrawiam
W.B.
Wojciech Baruch
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 25, 2006 12:20 pm

Re: Problem z White'sem 6000 PRO XL

Post autor: Wojciech Baruch »

Witam !!!
DZIĘKUJĘ BARDZO za naprawe i czynności kosmetyczne. Teraz ja będę go testował i mam nadzieję na fajne fanty.
pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ