Znaleziono 18 wyników
- pt sie 01, 2014 4:11 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Obudowa elektroniki ACE250
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5076
Re: Obudowa elektroniki ACE250
gdzie najlepiej uderzyć ?
- pt sie 01, 2014 2:58 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Obudowa elektroniki ACE250
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5076
Obudowa elektroniki ACE250
ProScan masz może obudowę eletroniki ace250 ? może być bez pokrywy baterii.
A może ktoś na forum ma ?
A może ktoś na forum ma ?
- śr wrz 18, 2013 11:44 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
A mógłbym wiedzieć co może być przyczyną? I gdzie szukać usterki? Inny serwis odpada Ponieważ nie ma gwarancji
- śr wrz 18, 2013 6:16 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Na razie jestem w pracy jak wrócę poszukam gdzieś instrukcji w internet bo nie mam jej.
Jeżeli nie pomoże to co to może być? Jest opcja naprawy jakbym go wysłał?
Jeżeli nie pomoże to co to może być? Jest opcja naprawy jakbym go wysłał?
- wt wrz 17, 2013 8:53 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
ściągnąłem osłonę cewki i dalej to samo
co to może być?
kable przy wtyczce wszystkie ok
kable przy wtyczce wszystkie ok
- wt wrz 17, 2013 6:38 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Nigdy nie spotkałeś się z czymś takim? Baterie wymieniłem i dalej to samo.
- wt wrz 17, 2013 6:10 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Wykrywacz wariował przez telefon
ProScan mam jeszcze pytanie, wszystko działa jak należy ale dzisiaj coś się stało z pinpointem , tzn wcześniej naciskałem go gdzieś obok , (nie nad miejscem gdzie wykrywacz coś znajdował) i skala była pusta, jak nacelowałem na przedmiot to pokazywało na maksa czyli ...
ProScan mam jeszcze pytanie, wszystko działa jak należy ale dzisiaj coś się stało z pinpointem , tzn wcześniej naciskałem go gdzieś obok , (nie nad miejscem gdzie wykrywacz coś znajdował) i skala była pusta, jak nacelowałem na przedmiot to pokazywało na maksa czyli ...
- wt wrz 10, 2013 11:14 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Fakt , żle sprawdzałem tą cewkę ale wrzuciłem filmik , że tak jak tam robię i widać , ze wykrywacz jest złożony
Dzięki za pomoc, mam nadzieję , że nie jest nic uszkodzone.
Pozdrawiam
Dzięki za pomoc, mam nadzieję , że nie jest nic uszkodzone.
Pozdrawiam
- wt wrz 10, 2013 10:52 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Jaką lipę? Dalej nie rozumiem, można jaśniej?
We wtyczce tej co idzie od sondy?
We wtyczce tej co idzie od sondy?
- wt wrz 10, 2013 10:37 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Ok na tej ostatniej sztycy i cewce prostopadle do niej , machając nią nie ma żadnych dźwięków.
- wt wrz 10, 2013 10:33 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Jak nie pisze całej prawdy? Tzn? Bardzo mnie interesują te zarzuty
Źle robiłem , odłączyłem przy elektronice czyli środkowa sztyca była przy cewce dalej a ona z metalu.
Teraz odłączyłem cewkę całkowicie i gdy ruszałem jak na filmiku co wyżej wstawiłem jest cisza, muszę mocno telepnąć aby sie ...
Źle robiłem , odłączyłem przy elektronice czyli środkowa sztyca była przy cewce dalej a ona z metalu.
Teraz odłączyłem cewkę całkowicie i gdy ruszałem jak na filmiku co wyżej wstawiłem jest cisza, muszę mocno telepnąć aby sie ...
- wt wrz 10, 2013 10:13 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Powtórzyłem z odłączoną sztycą elektroniki i to samo. Co to może być? wczoraj jeszcze miałem możliwość sprawdzić i na drugim garrecie jest to samo.
- wt wrz 10, 2013 9:53 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Takie ruchy jak tu tylko bardziej w powietrzu. Co dziwne garrett kolegi tak samo się wzbudzał , a nawet jeszcze bardziej niż mój przy takich ruchach. Sprawdzę jeszcze z odłączona elektroniką i dam znać.
https://www.youtube.com/watch?v=VUaO51BJUJI
https://www.youtube.com/watch?v=VUaO51BJUJI
- wt wrz 10, 2013 9:31 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Zrobiłem co kazałeś. Włączyłem all metal , czułość na maksa. Wykrywak w powietrze prosto w niebo i brałem też przed siebie. Nic nie piszczy , chyba , że wezmę nią ruszam lewo prawa nadgarstkiem (:) - wykrywka to dwie kropki a nawiasy jak ruszam. To wtedy piszczy ale po zdjęciu z czułości 3 kresek ...
- wt wrz 10, 2013 8:34 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Wariujący Garrett ACE250
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 45499
Re: Wariujący Garrett ACE250
Niestety dopiero zaczynam z tym hobby i nie pomyślałem
Co znaczy wyłączyć zerową dyskryminację? Wyciąć wszystkie kwadraciki czy zaznaczyć jak na all metal?
Dziękuje za pomoc.
Co znaczy wyłączyć zerową dyskryminację? Wyciąć wszystkie kwadraciki czy zaznaczyć jak na all metal?
Dziękuje za pomoc.