Dzień dobry
Czy mógłbym wysłać do pana mój wykrywacz w celu dokladnej przyczyny awarii. Niestety nie mogłem sprawdzić czy cewka jest wadliwa ponieważ nikt moich znajomych takiej nie ma.
Znaleziono 4 wyniki
- pn lis 11, 2013 5:35 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: teknetics t2
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7557
- śr wrz 25, 2013 9:11 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: teknetics t2
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7557
Re: teknetics t2
A gdyby sonda byla wadliwa mozna ją naprawic? Czy trzeba zakupic nowa.?
- pn wrz 23, 2013 6:59 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: teknetics t2
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7557
Re: teknetics t2
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie???
- pt wrz 20, 2013 4:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: teknetics t2
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7557
teknetics t2
Dzień dobry.
Mam pytanie na temat teknetics t2. Gdy włączyłem wykrywacz zaczął piszczeć pulsacyjnie i wyświetlił się komunikat "overload raise coil". Gdy odłączyłem cewke po okolo 15 sekundach zaczyna sie dziać to samo i ten sam komunikat. Gdy podłączyłem inną cewke od teknetics g2 to po 15 ...
Mam pytanie na temat teknetics t2. Gdy włączyłem wykrywacz zaczął piszczeć pulsacyjnie i wyświetlił się komunikat "overload raise coil". Gdy odłączyłem cewke po okolo 15 sekundach zaczyna sie dziać to samo i ten sam komunikat. Gdy podłączyłem inną cewke od teknetics g2 to po 15 ...