teknetics t2

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
derylos
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 12:41 pm

teknetics t2

Post autor: derylos »

Dzień dobry.
Mam pytanie na temat teknetics t2. Gdy włączyłem wykrywacz zaczął piszczeć pulsacyjnie i wyświetlił się komunikat "overload raise coil". Gdy odłączyłem cewke po okolo 15 sekundach zaczyna sie dziać to samo i ten sam komunikat. Gdy podłączyłem inną cewke od teknetics g2 to po 15 sekundach ten sam komunikat. Wykrywacz kupiłem na allegro. Juz nie wiem co mam zrobic. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.
derylos
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 12:41 pm

Re: teknetics t2

Post autor: derylos »

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: teknetics t2

Post autor: ProScan »

A cewki T2 i G2 są kompatybilne?

W każdym razie dopóki kolega nie porówna zachowania na innej sondzie T2 i nie wyjdzie to samo, to moim zdaniem wadliwa jest sonda.

:pa

proscan
derylos
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 12:41 pm

Re: teknetics t2

Post autor: derylos »

A gdyby sonda byla wadliwa mozna ją naprawic? Czy trzeba zakupic nowa.?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: teknetics t2

Post autor: ProScan »

Jest szansa na naprawę.

:pa

proscan
derylos
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 12:41 pm

Re: teknetics t2

Post autor: derylos »

Dzień dobry
Czy mógłbym wysłać do pana mój wykrywacz w celu dokladnej przyczyny awarii. Niestety nie mogłem sprawdzić czy cewka jest wadliwa ponieważ nikt moich znajomych takiej nie ma.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: teknetics t2

Post autor: ProScan »

waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: teknetics t2

Post autor: waclawm »

Dla ciekawosci sprawdzilem T2 bez cewki i pokazal sie napis: "overload raise coil".
Pozdrowienia
ODPOWIEDZ