Znaleziono 3 wyniki

autor: Dante1987
ndz sty 26, 2014 7:43 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8434

Re: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?

poszukam
Wykrywacze Fisher F75, F70, Teknetics T2
2010/11 Str. xx-xx
Testy na sondach standardowych.
Może uda mi się nabyć ten archiwalny nr.
A co by mi Pan polecił w tym przedziale cenowym :) ?
autor: Dante1987
ndz sty 26, 2014 7:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8434

Re: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?

W którym numerze odkrywcy??
autor: Dante1987
ndz sty 26, 2014 12:34 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: T2 i Teknetics - jak to w końcu jest ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8434

Teknetics to dobry wybór ?

Witam kolegów. Może zacznę tak. Planuje kupno nowego wykrywacza, lepszego od poprzedników których używałem tj. ACE 250 oraz Optima 2.0.Budżet to 3500zł.Rozglądam się za sprzętem lekkim, energooszczędnym, z serwisem w Polsce oczywiście nowym.Szukam głównie polnej drobnicy. Moim typem jest Teknetics ...