Znaleziono 22 wyniki
- wt wrz 16, 2008 8:15 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 1500 - "lewe sygnały"
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7643
Re: Piszczący GTI 1500
mnie sie tak dzialo(gti 2500)jak sprzet zostal zalany ale po kilku dniach wszystko wrocilo do normy ale tez moze byc tak jak mowi proscan procek poszedl sie je..... 
- pn wrz 15, 2008 8:25 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: GTI 1500 - "lewe sygnały"
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7643
Re: Piszczący GTI 1500
a zresetowales go?
- sob lis 17, 2007 3:08 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Power DD 10x14 do gti 2500
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2664
Re: cewka Power DD 10x14 do gti 2500
proscanie moze ty mi cos powiesz na temat tej cewki bo jak narazie nie dowiedzialem sie nic wyglada na to ze nikt jej nie uzywa
pozd.
pozd.
- wt lis 13, 2007 4:20 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Power DD 10x14 do gti 2500
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2664
cewka Power DD 10x14 do gti 2500
mam pytanie najlepiej jak by sie uzytkownicy wypowiedzieli co ona potrafi z porownaniem z cewkom 12.5.
pozd.
pozd.
- pn sie 06, 2007 6:30 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: do posiadaczy garretta 2500 gti
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2317
Re: do posiadaczy garretta 2500 gti
tu masz moj numer gg 8552985,instrukcji nie masz??to do proscana
pozd.
pozd.
- czw maja 24, 2007 3:27 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz W3P
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9180
Re: Wykrywacz W3P
HAHAHAHA DOBRE 100 PUNKTOW ZA POCZUCIE HUMORU!!!! ale to jest prawda bylem w wojsku saperym i mialem stycznosc z tym antykym
pozd.
pozd.
- wt kwie 10, 2007 11:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 22455
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
biesz gti jest prosty w obsludze i nie miniesz tez zadnej monetki mam go od roku i nie zaluje
pozd.
pozd.
- wt kwie 10, 2007 11:11 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ramy i wykrywacze pi
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5537
Re: Ramy i wykrywacze pi
haha nie kopie
dal mi niom do zestawu to jest 
- pn kwie 02, 2007 4:32 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Fisher CZ 70
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 11115
Re: Fisher CZ 70
FISHER F-75
Proscanie masz moze jakies wjadomosci na temat tego wykrywacza interesuje mnie wszystko na jego temat.
pozd.
Proscanie masz moze jakies wjadomosci na temat tego wykrywacza interesuje mnie wszystko na jego temat.
pozd.
- wt mar 27, 2007 8:49 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: gti 2500 a teknetics t2
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3276
Re: gti 2500 a teknetics t2
z moi stawym lokciowym jest wszystko wpozo gti nie jest znowu taki ciezki
dzieki wam za szybkom odpowiedz zastanawialem sie dlatego bo t2 byl za 2000 zl a szkoda mi bylo sprzedac gti.
pozd.
pozd.
- wt mar 27, 2007 2:13 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: gti 2500 a teknetics t2
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3276
gti 2500 a teknetics t2
witam mam do kupienia t2 ale musialbym sprzedac gti a znim jestem juz oswojony a o t2 wiem prawie co nic moze bys mi doradzil czy ta zamiana ma sens.
pozd.
pozd.
- czw mar 22, 2007 10:08 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: mikrowoltomierz homodynowy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9131
Re: mikrowoltomierz homodynowy
hm slyszalem ze ten sprzecik ma funkcje CAVE(jaskinia)ale jest trudny do opanowania ale i tak bym sie skusil ceny bez zmian
a jak chodzi o teren to jest to las czysto i przyjemnie chcialem kupic do mojego gti rame ale to juz przerabialismy natym forum
a jak chodzi o teren to jest to las czysto i przyjemnie chcialem kupic do mojego gti rame ale to juz przerabialismy natym forum
- czw mar 22, 2007 7:38 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: mikrowoltomierz homodynowy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9131
Re: mikrowoltomierz homodynowy
hmm to ktos kumpla wprowadzil w blad
slyszalem ze takie mozliwosci ma tm 808 a ty go podobno wypozyczasz
napisz mi na priv co i jak
pozd.
slyszalem ze takie mozliwosci ma tm 808 a ty go podobno wypozyczasz
pozd.
- czw mar 22, 2007 4:50 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: mikrowoltomierz homodynowy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9131
Re: mikrowoltomierz homodynowy
slyszalem ze to urzadzenie potrafi znalesc pustki w ziemi(tunele itp.)
- czw mar 22, 2007 11:03 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: mikrowoltomierz homodynowy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9131
mikrowoltomierz homodynowy
witam
Panie proscanie chodzi mi oto urzadzenie i mam pytanie czy nie jestes w posadaniu schemtu(odkupie).
albo czy bys umial sie podjac zrobienia tego urzadzenia.
pozd.
Panie proscanie chodzi mi oto urzadzenie i mam pytanie czy nie jestes w posadaniu schemtu(odkupie).
albo czy bys umial sie podjac zrobienia tego urzadzenia.
pozd.