Znaleziono 22 wyniki

autor: marcin.p.
wt wrz 16, 2008 8:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GTI 1500 - "lewe sygnały"
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7643

Re: Piszczący GTI 1500

mnie sie tak dzialo(gti 2500)jak sprzet zostal zalany ale po kilku dniach wszystko wrocilo do normy ale tez moze byc tak jak mowi proscan procek poszedl sie je..... :?
autor: marcin.p.
pn wrz 15, 2008 8:25 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: GTI 1500 - "lewe sygnały"
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7643

Re: Piszczący GTI 1500

a zresetowales go?
autor: marcin.p.
sob lis 17, 2007 3:08 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Power DD 10x14 do gti 2500
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2664

Re: cewka Power DD 10x14 do gti 2500

proscanie moze ty mi cos powiesz na temat tej cewki bo jak narazie nie dowiedzialem sie nic wyglada na to ze nikt jej nie uzywa :cry:

pozd.
autor: marcin.p.
wt lis 13, 2007 4:20 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Power DD 10x14 do gti 2500
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2664

cewka Power DD 10x14 do gti 2500

mam pytanie najlepiej jak by sie uzytkownicy wypowiedzieli co ona potrafi z porownaniem z cewkom 12.5.

pozd.
autor: marcin.p.
pn sie 06, 2007 6:30 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: do posiadaczy garretta 2500 gti
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2317

Re: do posiadaczy garretta 2500 gti

tu masz moj numer gg 8552985,instrukcji nie masz??to do proscana :D
pozd.
autor: marcin.p.
czw maja 24, 2007 3:27 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz W3P
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9180

Re: Wykrywacz W3P

HAHAHAHA DOBRE 100 PUNKTOW ZA POCZUCIE HUMORU!!!! ale to jest prawda bylem w wojsku saperym i mialem stycznosc z tym antykym :shock:

pozd.
autor: marcin.p.
wt kwie 10, 2007 11:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 22455

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

biesz gti jest prosty w obsludze i nie miniesz tez zadnej monetki mam go od roku i nie zaluje 8)
pozd.
autor: marcin.p.
wt kwie 10, 2007 11:11 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Ramy i wykrywacze pi
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5537

Re: Ramy i wykrywacze pi

haha nie kopie ;) dal mi niom do zestawu to jest :D
autor: marcin.p.
pn kwie 02, 2007 4:32 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Fisher CZ 70
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11115

Re: Fisher CZ 70

FISHER F-75

Proscanie masz moze jakies wjadomosci na temat tego wykrywacza interesuje mnie wszystko na jego temat.

pozd.
autor: marcin.p.
wt mar 27, 2007 8:49 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 a teknetics t2
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3276

Re: gti 2500 a teknetics t2

z moi stawym lokciowym jest wszystko wpozo gti nie jest znowu taki ciezki :D dzieki wam za szybkom odpowiedz zastanawialem sie dlatego bo t2 byl za 2000 zl a szkoda mi bylo sprzedac gti.

pozd.
autor: marcin.p.
wt mar 27, 2007 2:13 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: gti 2500 a teknetics t2
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3276

gti 2500 a teknetics t2

witam mam do kupienia t2 ale musialbym sprzedac gti a znim jestem juz oswojony a o t2 wiem prawie co nic moze bys mi doradzil czy ta zamiana ma sens.

pozd.
autor: marcin.p.
czw mar 22, 2007 10:08 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: mikrowoltomierz homodynowy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9131

Re: mikrowoltomierz homodynowy

hm slyszalem ze ten sprzecik ma funkcje CAVE(jaskinia)ale jest trudny do opanowania ale i tak bym sie skusil ceny bez zmian :?:
a jak chodzi o teren to jest to las czysto i przyjemnie chcialem kupic do mojego gti rame ale to juz przerabialismy natym forum :D
autor: marcin.p.
czw mar 22, 2007 7:38 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: mikrowoltomierz homodynowy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9131

Re: mikrowoltomierz homodynowy

hmm to ktos kumpla wprowadzil w blad :?
slyszalem ze takie mozliwosci ma tm 808 a ty go podobno wypozyczasz :shock: napisz mi na priv co i jak :lol: 8)
pozd.
autor: marcin.p.
czw mar 22, 2007 4:50 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: mikrowoltomierz homodynowy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9131

Re: mikrowoltomierz homodynowy

slyszalem ze to urzadzenie potrafi znalesc pustki w ziemi(tunele itp.)
autor: marcin.p.
czw mar 22, 2007 11:03 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: mikrowoltomierz homodynowy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9131

mikrowoltomierz homodynowy

witam
Panie proscanie chodzi mi oto urzadzenie i mam pytanie czy nie jestes w posadaniu schemtu(odkupie).
albo czy bys umial sie podjac zrobienia tego urzadzenia.
pozd.