Znaleziono 2 wyniki

autor: morek
pn paź 03, 2016 7:05 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Wyłączanie sie spectry.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4322

Re: Wyłączanie sie spectry.

Witam.Próbowałem tak jak Pan radził,jednak nie było czegoś takiego aby stukanie w konkretne miejsce na puszce lub monitorku powodowało wyłączenie.Zdarzało sie ży wykrywacz w czasie pracy nagle przestawał pracować , monitor migał na biało i brak było reakcji na klawisze sterowania.Wtedy wyłączenie ...
autor: morek
pt wrz 23, 2016 8:40 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Wyłączanie sie spectry.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4322

Wyłączanie sie spectry.

Witam.Moja sprctra, przy każdorazowej próbie właczenia podświetleni automatycznie sie wyłącza .Także w czasie pracy sporadyczie ,ale zdarza sie że monitor robi się nagle biały i wykrywacz gaśnie.I nie wiem czy jakies uszkodzenie mechaniczne czy tylko mogło sie coś poluzować.Wykrywacz zakupiony za ...