Znaleziono 8 wyników

autor: kawon30
pt kwie 25, 2014 7:39 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: EFX MX100
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 25278

Ground EFX, WGI

autor: kawon30
czw maja 21, 2009 9:21 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847423

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Do listy można by jeszcze dopisać C.Scopy:
1220 - jako typowego statyka
R1 lub 5MX jako dynamik
i 4zx jako uniwersalny wykrywacz
Fakt, że większość już nie produkowana ale jest troche użytkowników tej firmy a i W5900/6000 z taśmy parę lat temu zeszły.
autor: kawon30
ndz lip 06, 2008 7:57 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6695

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

Super, jeśli przyjdzie to proszę o sygnał.
pozdrawiam
kawon
autor: kawon30
pn cze 23, 2008 7:12 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6695

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

No to będę musiał coś wykombinować z materiałów zastępczych, bo bardziej zdezelowana jest oczywiście blaszka. Mam jeszcze pytanie techniczne, czy aby ją wyciągnąć wystarczy odkręcić dwie śrubki w obudowie rękojeści, czy jakaś większa gimnastyka?
autor: kawon30
pt cze 13, 2008 7:33 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6695

Śrubka do podłokietnika Ex SE

Witam,
Mam pytanko czy jest szansa dokupić taki drobiazg+ blaszka-nakrętka siedząca w obudowie. W moim egzemplarzu śrubka i nakrętka się wyrobiły tak, że niestety cały czas się wszystko odkręca, a stosowanie taśmy teflonowej daje tylko chwilową poprawę.
pozdrawiam
kawon
autor: kawon30
wt sty 09, 2007 6:33 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: BH Land Star
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6407

Re: BH Land Star

Postaram się jakąś pożyczyć,ale czy cewka może mieć na to wpływ???
autor: kawon30
wt sty 09, 2007 3:25 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: BH Land Star
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6407

Re: BH Land Star

Tak,wskaźnik głebokości działa, a stal sygnalizowana jest tak jak wszystko 1c-10c, przy dyskryminacji ustawinej poniżej połowy potencjometra.Przy nastawieniu dyskryminacji powyżej połowy stal daje jednostronne piernięcia przy strzałkach w różnych miejscach.
Czasami chwilowo przy kolorze pokazuje ...
autor: kawon30
wt sty 09, 2007 2:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: BH Land Star
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6407

BH Land Star

Mam pytanko, zakupiłem używany wykrywacz jak w temacie i coś jest nie tak z górnym wyświetlaczem(tym od id) - jedynym wyświeltanym punktem jest 1c-10c, niezależnie od rodzaju przedmiotu(a przetestowałem naprawdę sporo) i programu pracy(na bezruchowym all metal są inne wskazania), przy czy ...