Śrubka do podłokietnika Ex SE

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
kawon30
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:20 pm

Śrubka do podłokietnika Ex SE

Post autor: kawon30 »

Witam,
Mam pytanko czy jest szansa dokupić taki drobiazg+ blaszka-nakrętka siedząca w obudowie. W moim egzemplarzu śrubka i nakrętka się wyrobiły tak, że niestety cały czas się wszystko odkręca, a stosowanie taśmy teflonowej daje tylko chwilową poprawę.
pozdrawiam
kawon
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

Post autor: ProScan »

Witam,

Mam tylka tą śrubkę. Blaszki nie mam i chyba po raz pierwszy zdarza mi się, że ktoś o nią pyta.

:pa

proscan
kawon30
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:20 pm

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

Post autor: kawon30 »

No to będę musiał coś wykombinować z materiałów zastępczych, bo bardziej zdezelowana jest oczywiście blaszka. Mam jeszcze pytanie techniczne, czy aby ją wyciągnąć wystarczy odkręcić dwie śrubki w obudowie rękojeści, czy jakaś większa gimnastyka?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

Post autor: ProScan »

Dwie może za mało, ale 3-4.

Śrubę i blaszkę zamówiłem, ale czy i kiedy przyjdzie ....?

:pa

proscan
kawon30
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:20 pm

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

Post autor: kawon30 »

Super, jeśli przyjdzie to proszę o sygnał.
pozdrawiam
kawon
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE

Post autor: ProScan »

Witam,

Mam już - proszę o kontakt email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ