Witam,
Mam pytanko czy jest szansa dokupić taki drobiazg+ blaszka-nakrętka siedząca w obudowie. W moim egzemplarzu śrubka i nakrętka się wyrobiły tak, że niestety cały czas się wszystko odkręca, a stosowanie taśmy teflonowej daje tylko chwilową poprawę.
pozdrawiam
kawon
Śrubka do podłokietnika Ex SE
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Witam,
Mam tylka tą śrubkę. Blaszki nie mam i chyba po raz pierwszy zdarza mi się, że ktoś o nią pyta.
proscan
Mam tylka tą śrubkę. Blaszki nie mam i chyba po raz pierwszy zdarza mi się, że ktoś o nią pyta.
proscan
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
No to będę musiał coś wykombinować z materiałów zastępczych, bo bardziej zdezelowana jest oczywiście blaszka. Mam jeszcze pytanie techniczne, czy aby ją wyciągnąć wystarczy odkręcić dwie śrubki w obudowie rękojeści, czy jakaś większa gimnastyka?
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Dwie może za mało, ale 3-4.
Śrubę i blaszkę zamówiłem, ale czy i kiedy przyjdzie ....?
proscan
Śrubę i blaszkę zamówiłem, ale czy i kiedy przyjdzie ....?
proscan
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Super, jeśli przyjdzie to proszę o sygnał.
pozdrawiam
kawon
pozdrawiam
kawon
Re: Śrubka do podłokietnika Ex SE
Witam,
Mam już - proszę o kontakt email.
proscan
Mam już - proszę o kontakt email.
proscan