Znaleziono 4 wyniki
- wt sty 09, 2007 10:06 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: DUKAT I POMOCY !!!
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7134
Re: DUKAT I POMOCY !!!
Jestem tego pewien bo juz kilka razy pisałem do nich meila z prosba o ta informacje i bez odzewu natomiast jak napisalem dzis to odrazu doslownie po 15min dostalem odpowiedz z instrukcja.
- wt sty 09, 2007 4:46 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: DUKAT I POMOCY !!!
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7134
Re: DUKAT I POMOCY !!!
hehe juz po klopocie bo chyba na tym forum tez jest ktos z producentow poniewarz po opublikowaniu mojego problemu tutaj odrazu dostalem bez zadnych wymowek. Tak wiec dzieki za pomoc !!! Jeżeli ktoś bedzie miał taki sam problem jak ja z tym typem to prosze pisac na meila i napwno przesle to co ...
- wt sty 09, 2007 10:59 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: DUKAT I POMOCY !!!
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7134
Re: DUKAT I POMOCY !!!
hehe oto chodzi ze juz kilka razy proboiwalem uzyskac od nich ta instrukcje i niestety bez zadnej odpowiedzi.
- wt sty 09, 2007 9:10 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: DUKAT I POMOCY !!!
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7134
DUKAT I POMOCY !!!
Witam potrzebuje waszej pomocy mam na stanie taki sprzeta jak DUKAT I (czyli zabytek sam w sobie) kiedys gdzieś w necie widziałem instrukcje do niego lecz teraz nie moge znalesc. Jeżeli ktoryś z was korzystał z takiego wykrywacza to prosze o pomoc.