Znaleziono 17 wyników

autor: macięty
czw mar 22, 2007 1:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

=D>
autor: macięty
śr mar 21, 2007 12:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

PROSCAN......................... LITOŚĆI, nie pomyślałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:oops: Głupio wyszło...................
o numer i namiary spytam.
autor: macięty
pn mar 19, 2007 6:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

Gdzie? w DENAR-ze w Gdyni. Jeden został po tym jak ktoś zamówił i zrezygnował. Cena 1550 PLN brutto. Dryndnij do DENAR-a i pogadaj kiedy dostawa (jeśli nie ma obecnie na stanie) Pozdrawiam.
autor: macięty
pn mar 19, 2007 6:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

Pan W. Z Gdyni, bynajmniej tak zrozumiałem.
autor: macięty
śr mar 14, 2007 7:27 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

Właśnie stałem się częśliwym posiadaczem TESORO Cibola.!!!!
autor: macięty
czw mar 08, 2007 9:17 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: RUTUS SOLARIS ????
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7588

Re: RUTUS SOLARIS ????

A co powiecie zamiast Solarisa rozważyć zakup Tresoro Ciba?
autor: macięty
wt mar 06, 2007 8:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

Ale Argentum zamieszłeś... czyli (o ile zrozumiałem) ACE jest bardziej wszechstronny...?
a że tak zapytam z czym ty pracujesz? HS-3 ?
Hmmm... co do pojęcia "militarka"- nie nastawiam się raczej na szukanie czołgów , ale na jakąś większą "drobnicę" ( bagnet, klamry itp. ) a także na cosik ...
autor: macięty
wt mar 06, 2007 10:37 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: RUTUS SOLARIS ????
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7588

Re: RUTUS SOLARIS ????

czytałem Leszku w jednym z Twoich wcześniejszych postów, ze strasznie się gubi na zaśmieconym polu, i trzeba tygodni aby go rozgryść. Kolega jest człowiekiem "raczej" cierpliwym ale granica tego "raczej" jest płynna. Nie chciałbym abu chłopak się od razu zniechęcił.
autor: macięty
wt mar 06, 2007 10:15 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: RUTUS SOLARIS ????
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7588

Re: RUTUS SOLARIS ????

NO właściwie ogólne. Monetki + militarka. Na przemian.
autor: macięty
wt mar 06, 2007 8:25 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: RUTUS SOLARIS ????
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7588

Re: RUTUS SOLARIS ????

czyli Leszku na "tak"?
Cosik słyszałem o ergonomii, no i właśnie o kiepskiej dyskryminacji.....
czy ktoś jeszcze lata z tą wykrywką?
autor: macięty
wt mar 06, 2007 8:23 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

Dzięki ProScan!!! ale z tego co znalazłem na forum to ACE jest ze wskazaniem na drobnicę, a poszukuję czegoś bardziej uniwersalnego (monety +militarka). Co polecisz?
autor: macięty
pn mar 05, 2007 7:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: RUTUS SOLARIS ????
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7588

RUTUS SOLARIS ????

Witam wszystkich.
Niezależnie od mojego wcześniejszego wątku, proszę o opinię na temat powyższej wykrywki. Opinie użytkowników, itp. Mój kolega się na niego napalił i prosi o pomoc i doradztwo, a ze względu ze ja sam jeszcze raczkuje w tej materii więc zdaję się na Was. Z górki dzieki.
O właśnie ...
autor: macięty
pn mar 05, 2007 4:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

Hallllllo Proscan, czy mógłbyś cosik więcej w tej materii?
BOUNTY HUNTER czy RUTUS ULTRA II?
co byś bardziej polecał (teren mieszany z lekką przewagą leśnego)
autor: macięty
pn mar 05, 2007 1:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

problem z ULTRA II, nigdzie go nie ma, tylko SOLARIS, a to już znacznie inny przedział cenowy
autor: macięty
pn mar 05, 2007 12:26 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20366

Re: Czy możecie pomóc?

HS-3 tylko raczej militarka..............
powiem Wam szczerze, że nie przypuszczałem że temat jest tak złożony.
Poszperam za tym ULTRA II.