
Znaleziono 17 wyników
- czw mar 22, 2007 1:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
- śr mar 21, 2007 12:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
PROSCAN......................... LITOŚĆI, nie pomyślałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Głupio wyszło...................
o numer i namiary spytam.
o numer i namiary spytam.
- pn mar 19, 2007 6:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
Gdzie? w DENAR-ze w Gdyni. Jeden został po tym jak ktoś zamówił i zrezygnował. Cena 1550 PLN brutto. Dryndnij do DENAR-a i pogadaj kiedy dostawa (jeśli nie ma obecnie na stanie) Pozdrawiam.
- pn mar 19, 2007 6:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
Pan W. Z Gdyni, bynajmniej tak zrozumiałem.
- śr mar 14, 2007 7:27 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
Właśnie stałem się częśliwym posiadaczem TESORO Cibola.!!!!
- czw mar 08, 2007 9:17 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: RUTUS SOLARIS ????
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7588
Re: RUTUS SOLARIS ????
A co powiecie zamiast Solarisa rozważyć zakup Tresoro Ciba?
- wt mar 06, 2007 8:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
Ale Argentum zamieszłeś... czyli (o ile zrozumiałem) ACE jest bardziej wszechstronny...?
a że tak zapytam z czym ty pracujesz? HS-3 ?
Hmmm... co do pojęcia "militarka"- nie nastawiam się raczej na szukanie czołgów , ale na jakąś większą "drobnicę" ( bagnet, klamry itp. ) a także na cosik ...
a że tak zapytam z czym ty pracujesz? HS-3 ?
Hmmm... co do pojęcia "militarka"- nie nastawiam się raczej na szukanie czołgów , ale na jakąś większą "drobnicę" ( bagnet, klamry itp. ) a także na cosik ...
- wt mar 06, 2007 10:37 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: RUTUS SOLARIS ????
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7588
Re: RUTUS SOLARIS ????
czytałem Leszku w jednym z Twoich wcześniejszych postów, ze strasznie się gubi na zaśmieconym polu, i trzeba tygodni aby go rozgryść. Kolega jest człowiekiem "raczej" cierpliwym ale granica tego "raczej" jest płynna. Nie chciałbym abu chłopak się od razu zniechęcił.
- wt mar 06, 2007 10:15 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: RUTUS SOLARIS ????
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7588
Re: RUTUS SOLARIS ????
NO właściwie ogólne. Monetki + militarka. Na przemian.
- wt mar 06, 2007 8:25 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: RUTUS SOLARIS ????
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7588
Re: RUTUS SOLARIS ????
czyli Leszku na "tak"?
Cosik słyszałem o ergonomii, no i właśnie o kiepskiej dyskryminacji.....
czy ktoś jeszcze lata z tą wykrywką?
Cosik słyszałem o ergonomii, no i właśnie o kiepskiej dyskryminacji.....
czy ktoś jeszcze lata z tą wykrywką?
- wt mar 06, 2007 8:23 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
Dzięki ProScan!!! ale z tego co znalazłem na forum to ACE jest ze wskazaniem na drobnicę, a poszukuję czegoś bardziej uniwersalnego (monety +militarka). Co polecisz?
- pn mar 05, 2007 7:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: RUTUS SOLARIS ????
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7588
RUTUS SOLARIS ????
Witam wszystkich.
Niezależnie od mojego wcześniejszego wątku, proszę o opinię na temat powyższej wykrywki. Opinie użytkowników, itp. Mój kolega się na niego napalił i prosi o pomoc i doradztwo, a ze względu ze ja sam jeszcze raczkuje w tej materii więc zdaję się na Was. Z górki dzieki.
O właśnie ...
Niezależnie od mojego wcześniejszego wątku, proszę o opinię na temat powyższej wykrywki. Opinie użytkowników, itp. Mój kolega się na niego napalił i prosi o pomoc i doradztwo, a ze względu ze ja sam jeszcze raczkuje w tej materii więc zdaję się na Was. Z górki dzieki.
O właśnie ...
- pn mar 05, 2007 4:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
Hallllllo Proscan, czy mógłbyś cosik więcej w tej materii?
BOUNTY HUNTER czy RUTUS ULTRA II?
co byś bardziej polecał (teren mieszany z lekką przewagą leśnego)
BOUNTY HUNTER czy RUTUS ULTRA II?
co byś bardziej polecał (teren mieszany z lekką przewagą leśnego)
- pn mar 05, 2007 1:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
problem z ULTRA II, nigdzie go nie ma, tylko SOLARIS, a to już znacznie inny przedział cenowy
- pn mar 05, 2007 12:26 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 20366
Re: Czy możecie pomóc?
HS-3 tylko raczej militarka..............
powiem Wam szczerze, że nie przypuszczałem że temat jest tak złożony.
Poszperam za tym ULTRA II.
powiem Wam szczerze, że nie przypuszczałem że temat jest tak złożony.
Poszperam za tym ULTRA II.