Znaleziono 30 wyników
- wt cze 24, 2008 5:30 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: który głębszy: Explorer czy Sovereign
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4149
Re: który głębszy: Explorer czy Sovereign
o ile kogoś interesuje to podobno o około 5% Explorer jest głębszy czyli wychodzi ze zasięgi maja bardzo zbliżone
- czw cze 19, 2008 10:54 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: który głębszy: Explorer czy Sovereign
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4149
który głębszy: Explorer czy Sovereign
mam pytanko który z tych dwóch wykrywaczy będzie miał większe zasięgi na kolorek i militarke Explorer czy Sovereign ?
- sob cze 14, 2008 7:37 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Fisher F4 - pierwsze wrażenia
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 31738
Re: Fisher F4 - pierwsze wrażenia
może robiłeś mu test na jakiej głębokości co łapie o ile tak to będę wdzięczny jak sie podzielisz swoja wiedzą na ten temat
- śr lis 21, 2007 12:04 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięgi x terry 30-50-70
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 8209
Re: zasięgi x terry 30-50-70
wiem wiem Proscanie ze inne parametry są bardzo istotne ale chodziło mi tylko i wyłącznie o zasięgi gdyż one są ????? a o parametrach można już coś niecoś wyczytać
ciekawe do kiedy będzie w vikingu trwała ta zajebista promocja cenowa bo muszę coś kupi na monetki
ciekawe do kiedy będzie w vikingu trwała ta zajebista promocja cenowa bo muszę coś kupi na monetki
- wt lis 20, 2007 9:41 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięgi x terry 30-50-70
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 8209
Re: zasięgi x terry 30-50-70
dziękuje za szybkie odpowiedzi miałem właśnie dylemat czy te wykrywacze sie różnią ilością bajerów i kolorem czy tez zasięgami:)
x-30 - dobra cena
x-50 - ulepszona cena
x-70 - maksymalizowana na maxa cena

x-30 - dobra cena
x-50 - ulepszona cena
x-70 - maksymalizowana na maxa cena
- wt lis 20, 2007 6:10 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: zasięgi x terry 30-50-70
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 8209
zasięgi x terry 30-50-70
zasięgi x terry 30-50-70 czy są takie same czy im wyższy model tym lepszy zasięg?
- ndz lis 18, 2007 2:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Przesiadka na wyższy model
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5080
Re: Przesiadka na wyższy model
Minelab X terra 30 kosztuje poniżej 1200 a nieźle wymiata:) aczkolwiek nigdy nie miałem w rękach Gareta wiec nie wiem czy Garacik nie jest jeszcze lepszy:)
- sob lis 17, 2007 4:49 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Geo-3-CX-VLF czestotliwosc pracy 5kHz
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5500
Geo-3-CX-VLF czestotliwosc pracy 5kHz
Geo-3-CX– VLF czestotliwosc pracy 5kHz - co o tej piszczałce sądzicie Przypadkowo gdzieś trafiłem na to cudo Producent reklamuje nieźle.. kwestią jest tylko czy naprawdę jest coś warty ten sprzęt
- czw paź 18, 2007 12:03 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Fisher CZ 70
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 11115
Re: Fisher CZ 70
klucznik możesz odezwać sie na gg 4846666 bym chciał uzyskać od Ciebie kilku informacji na temat fisherka
- wt paź 02, 2007 8:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab SE czy Fisher CZ-3D
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2897
- wt paź 02, 2007 4:31 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Minelab Explorer XS /IRON MASK
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 12708
Re: Minelab Explorer XS /IRON MASK
słyszałem od kogoś opinie ze Ex śpiewa tak samo jak na kapsel czy to prawda ?
- czw wrz 27, 2007 10:51 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: poszukuje testów wykrywaczy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3425
Re: poszukuje testów wykrywaczy
możesz sie odezwać do mnie na gg Piotrek będę wdzięczny 4846666
- ndz wrz 23, 2007 10:21 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: poszukuje testów wykrywaczy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3425
poszukuje testów wykrywaczy
szukam testów wykrywek takich jak Minelab Explorer Fisher F-75 Fisher CZ3D i innych z górnej pułki gdyby ktoś miał jakaś tabele porównawcza bądź coś w tym stylu będę wdzięczny
- ndz wrz 09, 2007 9:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pytanie......
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3133
Pytanie......
pewnie już sie stęskniliście za moimi głupimi pytaniami:D wiec..... lepiej mieć dwie piszczałki jedna na militarke a drugą na monetki czy jedna uniwersalną
- wt lip 10, 2007 3:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab SE czy Fisher CZ-3D
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2897
Minelab SE czy Fisher CZ-3D
Minelab SE czy Fisher CZ-3D który jest lepszy na monetki....?