Znaleziono 30 wyników

autor: SNIPERcom
wt cze 24, 2008 5:30 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: który głębszy: Explorer czy Sovereign
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4149

Re: który głębszy: Explorer czy Sovereign

o ile kogoś interesuje to podobno o około 5% Explorer jest głębszy czyli wychodzi ze zasięgi maja bardzo zbliżone
autor: SNIPERcom
czw cze 19, 2008 10:54 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: który głębszy: Explorer czy Sovereign
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4149

który głębszy: Explorer czy Sovereign

mam pytanko który z tych dwóch wykrywaczy będzie miał większe zasięgi na kolorek i militarke Explorer czy Sovereign ?
autor: SNIPERcom
sob cze 14, 2008 7:37 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Fisher F4 - pierwsze wrażenia
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 31738

Re: Fisher F4 - pierwsze wrażenia

może robiłeś mu test na jakiej głębokości co łapie o ile tak to będę wdzięczny jak sie podzielisz swoja wiedzą na ten temat
autor: SNIPERcom
śr lis 21, 2007 12:04 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: zasięgi x terry 30-50-70
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8209

Re: zasięgi x terry 30-50-70

wiem wiem Proscanie ze inne parametry są bardzo istotne ale chodziło mi tylko i wyłącznie o zasięgi gdyż one są ????? a o parametrach można już coś niecoś wyczytać
ciekawe do kiedy będzie w vikingu trwała ta zajebista promocja cenowa bo muszę coś kupi na monetki :)
autor: SNIPERcom
wt lis 20, 2007 9:41 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: zasięgi x terry 30-50-70
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8209

Re: zasięgi x terry 30-50-70

dziękuje za szybkie odpowiedzi miałem właśnie dylemat czy te wykrywacze sie różnią ilością bajerów i kolorem czy tez zasięgami:)

x-30 - dobra cena
x-50 - ulepszona cena
x-70 - maksymalizowana na maxa cena
:D
autor: SNIPERcom
wt lis 20, 2007 6:10 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: zasięgi x terry 30-50-70
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8209

zasięgi x terry 30-50-70

zasięgi x terry 30-50-70 czy są takie same czy im wyższy model tym lepszy zasięg?
autor: SNIPERcom
ndz lis 18, 2007 2:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Przesiadka na wyższy model
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5080

Re: Przesiadka na wyższy model

Minelab X terra 30 kosztuje poniżej 1200 a nieźle wymiata:) aczkolwiek nigdy nie miałem w rękach Gareta wiec nie wiem czy Garacik nie jest jeszcze lepszy:)
autor: SNIPERcom
sob lis 17, 2007 4:49 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Geo-3-CX-VLF czestotliwosc pracy 5kHz
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5500

Geo-3-CX-VLF czestotliwosc pracy 5kHz

Geo-3-CX– VLF czestotliwosc pracy 5kHz - co o tej piszczałce sądzicie Przypadkowo gdzieś trafiłem na to cudo Producent reklamuje nieźle.. kwestią jest tylko czy naprawdę jest coś warty ten sprzęt
autor: SNIPERcom
czw paź 18, 2007 12:03 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Fisher CZ 70
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11115

Re: Fisher CZ 70

klucznik możesz odezwać sie na gg 4846666 bym chciał uzyskać od Ciebie kilku informacji na temat fisherka
autor: SNIPERcom
wt paź 02, 2007 8:32 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab SE czy Fisher CZ-3D
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2897

Re: Minelab SE czy Fisher CZ-3D

hm..
autor: SNIPERcom
wt paź 02, 2007 4:31 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab Explorer XS /IRON MASK
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 12708

Re: Minelab Explorer XS /IRON MASK

słyszałem od kogoś opinie ze Ex śpiewa tak samo jak na kapsel czy to prawda ?
autor: SNIPERcom
czw wrz 27, 2007 10:51 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: poszukuje testów wykrywaczy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3425

Re: poszukuje testów wykrywaczy

możesz sie odezwać do mnie na gg Piotrek będę wdzięczny 4846666
autor: SNIPERcom
ndz wrz 23, 2007 10:21 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: poszukuje testów wykrywaczy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3425

poszukuje testów wykrywaczy

szukam testów wykrywek takich jak Minelab Explorer Fisher F-75 Fisher CZ3D i innych z górnej pułki gdyby ktoś miał jakaś tabele porównawcza bądź coś w tym stylu będę wdzięczny
autor: SNIPERcom
ndz wrz 09, 2007 9:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pytanie......
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3133

Pytanie......

pewnie już sie stęskniliście za moimi głupimi pytaniami:D wiec..... lepiej mieć dwie piszczałki jedna na militarke a drugą na monetki czy jedna uniwersalną
autor: SNIPERcom
wt lip 10, 2007 3:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab SE czy Fisher CZ-3D
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2897

Minelab SE czy Fisher CZ-3D

Minelab SE czy Fisher CZ-3D który jest lepszy na monetki....?