który głębszy: Explorer czy Sovereign

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

który głębszy: Explorer czy Sovereign

Post autor: SNIPERcom »

mam pytanko który z tych dwóch wykrywaczy będzie miał większe zasięgi na kolorek i militarke Explorer czy Sovereign ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: który głębszy: Explorer czy Sovereign

Post autor: ProScan »

Ja nie wiem i specjalnie nawet mnie to nie interesuje. Może ktoś wie, to odpowie.

:pa

proscan
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: który głębszy: Explorer czy Sovereign

Post autor: SNIPERcom »

o ile kogoś interesuje to podobno o około 5% Explorer jest głębszy czyli wychodzi ze zasięgi maja bardzo zbliżone
ODPOWIEDZ