Solferinus czy jakos tam
No skladanie mi sie podoba.Ale w 2007 roku P.PEN pisal ze bedzie lada dzien cudo i jakos cicho do dzis nad tym ustrojstwem,Szkoda łez
K. z k.
Znaleziono 30 wyników
- pn paź 24, 2011 9:13 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy PENelektronik
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 34201
- ndz sty 03, 2010 10:02 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 40896
Rama
Chyba telepatycznie wyczułem ten spór.Darzę sympatią wszystkich producentow sprzetu poszukiwawczego,ale kol.Mrand-niech Pan przed rozpoczeciem produkcji porozmawia z kilkoma doswiadczonymi detektorytami jak powinien sprzęt wyglądac,dzialac i czego oczekuja.To co widzę na foto to dramat z lat 70-tych ...
- śr gru 30, 2009 9:18 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakup wykrywacza WHITE'S w USA
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 19914
zakup
Ostrzegam ze często wysylający do Polski nalicza koszty przesylki z księzyca.Mnie za urzadzenie warte 70 dolarów doliczyl koszty przesylki 170 dol.Trzeba koniecznie pytać przed zakupem.
Klucznik z klucz
Klucznik z klucz
- śr gru 30, 2009 9:03 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847421
testy
Bylbym zainteresowany ja pisze SID F75 szczegolnie statykiem
Klucznik z Klucz
Klucznik z Klucz
- pn sty 05, 2009 9:42 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Projekt prostego wykrywacza od podstaw
- Odpowiedzi: 55
- Odsłony: 131087
pi
warto by coś wymyslic nowego.Taki PI 2-box.Te wszystkie VLF to super ,ale tym nic konkretnego nie znajdziesz.W sumie taka kolorowa drobnica i nawet kilkaset monet to nie to.Jak kiedykolwiek cos interesującego znalazłem to tylko z PI i TM 808.
- pn sty 05, 2009 9:27 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Stary Nowak w nowej skórze
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6489
nowy Nowak
No za kilka dni to Was koledzy zbombarduję .Nowak zwiększyl zasieg o 30 %.jak tylko otrzymam to sprawdzę i napiszę.
Klucznik
Klucznik
- pn mar 24, 2008 12:42 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Whites TM 808 - zasięg
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 43611
TM,TF
Chodze z TM-ami ponad 10 lat.Zasięgi nie powalają na kolana,dobry PI ma większe.Ale tu się zaczyna to co najważniejsze.Namierz Expl.czy czymś równie dobrym skrzynię ze 100 kG rupiecia wojskowego,tam gdzie masz rozsypane tysiące odlamkow.Tu stosujesz TM-a i wszystko jasne.Moze to nie ma uzasadnienia ...
- pn mar 24, 2008 12:34 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: ANTICUS-coś dla archeo ;)
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6198
do Armanda
Armandowi nalezy się dyplom i odznaczenie za wytrwałośc w tworzeniu wykrywaczy.
Klucznik z Klucz
Klucznik z Klucz
- śr sty 09, 2008 12:30 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 40896
dalsze
Przeciez doskonale Pan sobie zdaje sprawę,ze te druty trzeba schować,aby to wyglądało profesjonalnie.Piszę nie złośliwie, tylko jako ewentualny nabywca lub postronny obserwator.
Klucznik z Klucz
Klucznik z Klucz
- wt sty 08, 2008 6:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Quattro czy F75
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 17272
F 75
Tak cos czuje ze przez wyzsza częstotliwosc Fisher uzyskał najwyzszy zasięg w powietrzu,a glebie to moze być róznie.
Zrobilem taki test -puszka z cocacoli zakopana na 50 cm-nie widzi na dyskryminacji,na 30 cm zakopaną widzi ją juz 30 cm nad ziemią ?
Klucznik
Zrobilem taki test -puszka z cocacoli zakopana na 50 cm-nie widzi na dyskryminacji,na 30 cm zakopaną widzi ją juz 30 cm nad ziemią ?
Klucznik
- wt sty 08, 2008 6:24 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 40896
Ramy
No elektronika piękna,ale rama to 1980 rok.Jaka nowosć toz taki cud mam juz z 5 lat za ponizej 1000 zł i z
zasięgami -wiadro ocynk 4m.
Jeszcze do tego sanki PCV do ciągniecia za Quadem.
Klucznik
zasięgami -wiadro ocynk 4m.
Jeszcze do tego sanki PCV do ciągniecia za Quadem.
Klucznik
- wt gru 25, 2007 7:53 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: ace 150 / 250 ???? slaby budzet duze wymagania :DD
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9199
F75
Zakonczylem ewolucje na F 75 i z tej perspektywy to Ace nie był taki zly.Troszkę moze za duzo jednostronnych sygnałów,bo lubie chodzić na wysokiej czułosci.Ale leciutki,poręczny,nieduza strata przy utracie.
Na milit to tylko PI (np.Nowak)
klucznik
Na milit to tylko PI (np.Nowak)
klucznik
- sob gru 22, 2007 9:37 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11865
GMT
Patrzyłem w Kellyco jest produkowany aktualnie i ma wysoką cenę to znaczy ze jest dobry,ale czy na Polskę?Jestem mało rozgarnięty w elektronice i czekam na instrukcję obslugi.
klucznik
klucznik
- sob gru 22, 2007 9:25 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11865
E-seris GMT
Ja to mam,ale sam jestem ciekaw co to,na pierwsze włączenie to zasie g całkiem,całkiem
klucznik
klucznik
- sob gru 22, 2007 9:20 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sovereign GT
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7656
GT
Chodzilem sezon na Suwerenie i przyznam ze tęsknie troche za nim.Zasięgi na innych są lepsze,ale suwerenem wyłuskam monetkę po glosie wsrod smieci na nawet sciezce do ruin zamku.Pod względem dyskryminacji głosowej to nic lepszego nie ma.