Znaleziono 30 wyników

autor: klucznik
pn paź 24, 2011 9:13 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy PENelektronik
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 34201

Solferinus

Solferinus czy jakos tam
No skladanie mi sie podoba.Ale w 2007 roku P.PEN pisal ze bedzie lada dzien cudo i jakos cicho do dzis nad tym ustrojstwem,Szkoda łez
K. z k.
autor: klucznik
ndz sty 03, 2010 10:02 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 40896

Rama

Chyba telepatycznie wyczułem ten spór.Darzę sympatią wszystkich producentow sprzetu poszukiwawczego,ale kol.Mrand-niech Pan przed rozpoczeciem produkcji porozmawia z kilkoma doswiadczonymi detektorytami jak powinien sprzęt wyglądac,dzialac i czego oczekuja.To co widzę na foto to dramat z lat 70-tych ...
autor: klucznik
śr gru 30, 2009 9:18 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Zakup wykrywacza WHITE'S w USA
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 19914

zakup

Ostrzegam ze często wysylający do Polski nalicza koszty przesylki z księzyca.Mnie za urzadzenie warte 70 dolarów doliczyl koszty przesylki 170 dol.Trzeba koniecznie pytać przed zakupem.
Klucznik z klucz
autor: klucznik
śr gru 30, 2009 9:03 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847421

testy

Bylbym zainteresowany ja pisze SID F75 szczegolnie statykiem
Klucznik z Klucz
autor: klucznik
pn sty 05, 2009 9:42 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Projekt prostego wykrywacza od podstaw
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 131087

pi

warto by coś wymyslic nowego.Taki PI 2-box.Te wszystkie VLF to super ,ale tym nic konkretnego nie znajdziesz.W sumie taka kolorowa drobnica i nawet kilkaset monet to nie to.Jak kiedykolwiek cos interesującego znalazłem to tylko z PI i TM 808.
autor: klucznik
pn sty 05, 2009 9:27 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Stary Nowak w nowej skórze
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6489

nowy Nowak

No za kilka dni to Was koledzy zbombarduję .Nowak zwiększyl zasieg o 30 %.jak tylko otrzymam to sprawdzę i napiszę.
Klucznik
autor: klucznik
pn mar 24, 2008 12:42 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Whites TM 808 - zasięg
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 43611

TM,TF

Chodze z TM-ami ponad 10 lat.Zasięgi nie powalają na kolana,dobry PI ma większe.Ale tu się zaczyna to co najważniejsze.Namierz Expl.czy czymś równie dobrym skrzynię ze 100 kG rupiecia wojskowego,tam gdzie masz rozsypane tysiące odlamkow.Tu stosujesz TM-a i wszystko jasne.Moze to nie ma uzasadnienia ...
autor: klucznik
pn mar 24, 2008 12:34 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: ANTICUS-coś dla archeo ;)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6198

do Armanda

Armandowi nalezy się dyplom i odznaczenie za wytrwałośc w tworzeniu wykrywaczy.
Klucznik z Klucz
autor: klucznik
śr sty 09, 2008 12:30 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 40896

dalsze

Przeciez doskonale Pan sobie zdaje sprawę,ze te druty trzeba schować,aby to wyglądało profesjonalnie.Piszę nie złośliwie, tylko jako ewentualny nabywca lub postronny obserwator.
Klucznik z Klucz
autor: klucznik
wt sty 08, 2008 6:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

F 75

Tak cos czuje ze przez wyzsza częstotliwosc Fisher uzyskał najwyzszy zasięg w powietrzu,a glebie to moze być róznie.
Zrobilem taki test -puszka z cocacoli zakopana na 50 cm-nie widzi na dyskryminacji,na 30 cm zakopaną widzi ją juz 30 cm nad ziemią ?
Klucznik
autor: klucznik
wt sty 08, 2008 6:24 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Nowe polskie ramy PI produkcji MRAND - a
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 40896

Ramy

No elektronika piękna,ale rama to 1980 rok.Jaka nowosć toz taki cud mam juz z 5 lat za ponizej 1000 zł i z
zasięgami -wiadro ocynk 4m.
Jeszcze do tego sanki PCV do ciągniecia za Quadem.
Klucznik
autor: klucznik
wt gru 25, 2007 7:53 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: ace 150 / 250 ???? slaby budzet duze wymagania :DD
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 9199

F75

Zakonczylem ewolucje na F 75 i z tej perspektywy to Ace nie był taki zly.Troszkę moze za duzo jednostronnych sygnałów,bo lubie chodzić na wysokiej czułosci.Ale leciutki,poręczny,nieduza strata przy utracie.
Na milit to tylko PI (np.Nowak)
klucznik
autor: klucznik
sob gru 22, 2007 9:37 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11865

GMT

Patrzyłem w Kellyco jest produkowany aktualnie i ma wysoką cenę to znaczy ze jest dobry,ale czy na Polskę?Jestem mało rozgarnięty w elektronice i czekam na instrukcję obslugi.
klucznik
autor: klucznik
sob gru 22, 2007 9:25 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Wykrywacz do zlota........ a inne fanty
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11865

E-seris GMT

Ja to mam,ale sam jestem ciekaw co to,na pierwsze włączenie to zasie g całkiem,całkiem
klucznik
autor: klucznik
sob gru 22, 2007 9:20 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sovereign GT
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7656

GT

Chodzilem sezon na Suwerenie i przyznam ze tęsknie troche za nim.Zasięgi na innych są lepsze,ale suwerenem wyłuskam monetkę po glosie wsrod smieci na nawet sciezce do ruin zamku.Pod względem dyskryminacji głosowej to nic lepszego nie ma.