Znaleziono 65 wyników

autor: michal1234
pn cze 15, 2009 12:28 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Whites w 5900 PILNIE potrzebny potencjometr!!!!!!!!!!
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3482

Whites w 5900 PILNIE potrzebny potencjometr!!!!!!!!!!

Ma Pan moze p. Proscan na stanie potencjometr ( wlacznik do whitsa ) bo moj jest zepsutuy a bardzo zalezy mi na czasie. Kupie samą czesc.

Prosze o odp. czy jest taka mozliwosc i cene, nr konta bym od razu przelal pieniezki tu: michalpalach@tlen.pl lub kontakt kom ; 784 273 006
autor: michal1234
ndz sie 17, 2008 8:53 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3159

Re: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie

Ok,dzieki,juz po problemie :) Pozdrawiam
autor: michal1234
ndz sie 17, 2008 11:34 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3159

Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie

Tak jak w topicu.P.Proscan co pan o tym sądzi:


http://www.odkrywca.pl/nieszczelna-cewk ... tml#639250

Przepraszam za link.ale tam mam zdj.
autor: michal1234
śr mar 05, 2008 9:03 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 99200

Re: MultiTone-MIXmode dla detektorów Whites 5900 i 6000

Mrand jesli tak ma sie sprawa ja rezerwuje plytke Jak maja sie ceny ? Nadal 150 zl ? ( tak slyszalem ).

A i jeszcze jedna wazna sprawa.Ile trwa montaz? Czyli ile bede pozbawiony sprzetu? I jak poznac ze akurat moj w5900di pro sl jest ten pelnowartosciowy a nie jakis jak to gdzies ujales odpad z ...
autor: michal1234
pn sty 07, 2008 4:39 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

ok ok :P walkowalem ten problem na innych forach i tak nic :D :) no ale wazne ze ten model nalezy do tych tz.nowszych :) po kolorku chocby nawet i po cewce ? takze dziekuje :)
autor: michal1234
pn sty 07, 2008 4:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

jutro kon3y sie licytacja i mam ostatnie pytanie :) czy to w miare nowy whites 5900 di pros sl? chodzi mi oczywiscie o latka produkcji :) pozdro!

link :P

http://cgi.ebay.com/WHITES-5900DI-PRO-M ... otohosting
autor: michal1234
pn sty 07, 2008 7:46 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cos po hs 3 :)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14908

Re: Cos po hs 3 :)

ja tez nieco jestem :D za duzo tego :) pozostaje wiec chyba przy 5900 :)

Ew. jak mi bedzie malo to sie po ten bajerek do p.Mranda zglosze w odp.czasie :) pozdrawiam :)

PS: napisze ci juz na maila po otrzymaniu wykrywki na ew. przeglad tj.wymiane kabla no i ta insrukcja :) dzieki:)
autor: michal1234
ndz sty 06, 2008 7:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cos po hs 3 :)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14908

Re: Cos po hs 3 :)

m

choinka warto kupic zeby chociaz sprzedac w polsce ? nowka

A mzoe zamiast 5900 szkoda ze posostalo kilkanascie minu tylko

Podejrzewam ze niezla okazja i 3y w ostatniej chwili nie zmienic zdania co do :

Jeśli odpowiedź na to drugie jest negatywna, to o DFX wogole nie ma co mówić, bo ...
autor: michal1234
sob sty 05, 2008 3:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

hehe :) nie no usmialem sie :) chodzilo mi oczywiscie o wykrywacz :) wiec? bo nie orientuje sie po ile taka uzywka w polsce :( a licytacja juz niedlugo :P pozdR! :)
autor: michal1234
sob sty 05, 2008 3:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

AD:

Wyręczę Piotra. Bo W5900 nigdy fabrycznie nie miały grubego przewodu. Ponadto w czasach gdy produkowano jeszcze W5900, sondy zaopatrywano w kabel o dł. ponad 2m, który trzeba było wiele razy okęcać wokół rurki nośnej. I na zdjęciu to właśnie widać. Pozdrawiam
Mrand (10-cio letni użytkownik ...
autor: michal1234
sob sty 05, 2008 10:55 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

widze ze link byl niepotrzebny :P :) no chyba ze powyzszy pan/pani nie bedzie licytowac tej wykrywki :P hehe pozdrawiam i podpisuje sie pod powyzszym pytaniem :) poczte juz sprawdzam
autor: michal1234
pt sty 04, 2008 7:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

ok instrukcja u Ciebie :) mam rozumiec ze kabelek rowniez ? :) i ile to bedzie ew.kosztowalo razem z wymiana ?:) szkoda ze akcesoriow brak ale je chyba mozna bez problemow dostac gdziekolwiek :) pozdrawiam :)
autor: michal1234
pt sty 04, 2008 3:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

Mam pytanie :) zwietrzylem taniutki 5900 tak wiec prosze o szybka odp. :)))) ;


http://cgi.ebay.com/WHITES-5900DI-PRO-M ... otohosting


Jesli go kupie to czy nie ma problemu zakupic u Ciebie osobno ! instrukcje obslugi do whites 5900 di pro sl,torby whites i orginalnych sluchawek :) pinpointer jest w zestawie wiec nie potrzebny pozdro :)
autor: michal1234
wt sty 01, 2008 6:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Re: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

Postanowione :) on kupuje gti 2500 ja whites 5900 di pro sl :) zobaczymy jak to bedzie w terenie :) Oczywiscie narazie 3ekam na sezon ;p ;( pozdrawiam i dziekuje :)
autor: michal1234
pn gru 31, 2007 8:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 23830

Whites 5900/600 di pro sl VS Garrett gti 2500

Tak jak w temacie :) Co lepsze ?

Dzis w imieniu znajomego ktorego zarazilem poszukiwaniami :P