Tak jak w topicu.P.Proscan co pan o tym sądzi:
http://www.odkrywca.pl/nieszczelna-cewk ... tml#639250
Przepraszam za link.ale tam mam zdj.
Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie
Witam,
Wygląda na to, że Swaldek ma rację. Należy zdjąć osłonkę, gdyż zapewne jest nałożona.
Szansa, że do wnętrza BM-ki dostał się piasek i się rusza (!) jest zerowa, bo sonda jest wypełniona pianką.
proscan
Wygląda na to, że Swaldek ma rację. Należy zdjąć osłonkę, gdyż zapewne jest nałożona.
Szansa, że do wnętrza BM-ki dostał się piasek i się rusza (!) jest zerowa, bo sonda jest wypełniona pianką.
proscan
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie
Ok,dzieki,juz po problemie
Pozdrawiam