Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie

Post autor: michal1234 »

Tak jak w topicu.P.Proscan co pan o tym sądzi:


http://www.odkrywca.pl/nieszczelna-cewk ... tml#639250

Przepraszam za link.ale tam mam zdj.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie

Post autor: ProScan »

Witam,

Wygląda na to, że Swaldek ma rację. Należy zdjąć osłonkę, gdyż zapewne jest nałożona.

Szansa, że do wnętrza BM-ki dostał się piasek i się rusza (!) jest zerowa, bo sonda jest wypełniona pianką.

:pa

proscan
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Nieszczelna sonda w w5900 di pro sl -pytanie

Post autor: michal1234 »

Ok,dzieki,juz po problemie :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ