Znaleziono 1 wynik

autor: bert
pt cze 29, 2007 7:29 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: DUKAT I POMOCY !!!
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7134

dukat

Witam.
Posiadam od jakiegoś czasu Dukata i jeśli chodzi o militarkę to od biedy ujdzie.Ale kolorki- :oops:Może to jakiś problem z dyskryminacją.Stąd moja prośba:poszukuję instrukcji obsługi do tego sprzętu.Krzywy,jeśli możesz mi ją podesłać będę wdzięczny.Pozdrawiam.