Posiadam od jakiegoś czasu Dukata i jeśli chodzi o militarkę to od biedy ujdzie.Ale kolorki-
Znaleziono 1 wynik
- pt cze 29, 2007 7:29 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: DUKAT I POMOCY !!!
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7134
dukat
Witam.
Posiadam od jakiegoś czasu Dukata i jeśli chodzi o militarkę to od biedy ujdzie.Ale kolorki-
Może to jakiś problem z dyskryminacją.Stąd moja prośba:poszukuję instrukcji obsługi do tego sprzętu.Krzywy,jeśli możesz mi ją podesłać będę wdzięczny.Pozdrawiam.
Posiadam od jakiegoś czasu Dukata i jeśli chodzi o militarkę to od biedy ujdzie.Ale kolorki-