Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
Znaleziono 93 wyniki
- ndz gru 14, 2014 10:41 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Deus xp ustawienia
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 23719
Re: Deus xp ustawienia
To kolejny off top 
Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
- ndz lut 23, 2014 12:44 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Deus xp ustawienia
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 23719
Re: Deus xp ustawienia
Tak więc porzuć klawiaturę i w teren, więcej praktyki nabywać 
- pt lut 21, 2014 7:31 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Deus xp ustawienia
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 23719
Re: Deus xp ustawienia
Panwie pewnie mają, tylko nikt nie chce się dzielić informacjami zapewne.
Od siebie mogę dodać że powinieneś zgłębiać tajniki "multitone" niezależnie od wersji jaką posiadasz
.
Od siebie mogę dodać że powinieneś zgłębiać tajniki "multitone" niezależnie od wersji jaką posiadasz
- sob lut 16, 2013 9:18 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 124721
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Deus też bardzo ok 
- czw cze 21, 2012 9:04 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy XP ... DEUS
- Odpowiedzi: 92
- Odsłony: 128872
Re: Nowy XP ... DEUS
3.0 się pewnie zbliża...
- ndz cze 03, 2012 10:44 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy XP ... DEUS
- Odpowiedzi: 92
- Odsłony: 128872
Re: Nowy XP ... DEUS
Twój wpis zniechęcił mnie na jakiś czas do Deusa, jednak po przeczytaniu sporej ilości zagranicznych opinii zdecydowałem się na zakup tzw. "wersji Lite" .
Wrażenia po jakiś 10h w terenie:
-Szybszy od Quattro MP
-Zdecydowanie lżejszy i robi od razu za kreta
-Odczuwalnie więcej kolorowego ...
Wrażenia po jakiś 10h w terenie:
-Szybszy od Quattro MP
-Zdecydowanie lżejszy i robi od razu za kreta
-Odczuwalnie więcej kolorowego ...
- śr lut 08, 2012 4:09 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Czermno
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 46752
Re: Czermno
Wysłałem SMS'a. Saper napisz chociaż jaki sygnał dało 
- ndz gru 04, 2011 10:31 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Jak nie zadawać pytań lub serwis starszych wykrywaczy RUTUS
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 18762
Re: Jak nie zadawać pytań lub serwis starszych wykrywaczy RUTUS
Może jakiś "helpdesk" z opcjami gotowych zestawów zgłoszeniowych(marka, model ect.) do wyboru? 
- śr maja 11, 2011 8:57 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Huzar
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 9000
Re: Huzar
Wygląda jak mój Denarius po face liftingu 

- pn gru 20, 2010 10:56 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
Też wydaje mi się że z motylem quattro jest bardziej stonowane niż ze standardową sodą. Ciekawe czy kosztem czułości? Czy to raczej masowa halucynacja? 
- czw cze 24, 2010 1:57 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MD 3006
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5413
Re: MD 3006
Meteoryty szukane były na antarktydzkie, pustyni czy gdzieś w Polsce?
- śr mar 31, 2010 1:10 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Wirtualne Muzeum
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4839
Re: Wirtualne Muzeum
Otrzymałem identyczny @ - choć nigdy nie byłem użytkownikiem forum Odkrywcy. Pomysł ciekawy, ale moim zdaniem nikt o zdrowych zmysłach np. nie zamieści tam swoich znalezisk...
- pt mar 05, 2010 9:26 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847422
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Dziwne że nikt nie "zauważył" testów Quattro/Safari które ostatnio były w Odkrywcy...Zaczynam odnosić wrażenie że jestem jedynym użytkownikiem QMP pozostałym w Polsce 
- ndz sty 17, 2010 10:39 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Czy do minelaba Explorera I można założyć cewkę 11"FBS
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8545
Re: Czy do minelaba Explorera I można założyć cewkę 11"FBS
Wyważenie w moim odczuciu i spokojniejsza praca (spokojniejsza= mniej "popiskiwań")odróżnia nową 11. Inna sprawa że starą sondę mam już 5 lat i może działać gorzej niż na początku...
- pn lis 16, 2009 6:41 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja upgade Minelab Quattro
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6521
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Do testów jak by była potrzebna( w sensie: mogę ją pożyczyć na kilka dni ) 