Nowy XP ... DEUS

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: Witcher »

Twój wpis zniechęcił mnie na jakiś czas do Deusa, jednak po przeczytaniu sporej ilości zagranicznych opinii zdecydowałem się na zakup tzw. "wersji Lite" .

Wrażenia po jakiś 10h w terenie:

-Szybszy od Quattro MP :smt077
-Zdecydowanie lżejszy i robi od razu za kreta ;)
-Odczuwalnie więcej kolorowego śmiecia w kieszeni
(w sumie szybko nie biegam )
- Tak jak się nastawiłem- wygląda nietrwale. Ale nie w sensie kiczowatości wykonania ect. po prostu trzymając go w ręce odnoszę wrażenie że go połamię.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: KrisssK »

Konkurencja na rynku - dobra sprawa. :)

W Vikingu promocja na Deusa - obecnie 4899zł
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: ProScan »

Denar startował z ceną ponad 6000. Jak się pojawił Viking, to cena nagle zrobiła się 5100 u niego.

;)

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: KrisssK »

Właśnie jestem ciekawy jaka teraz cena pojawi się u Denara :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: ProScan »

o 50zł niżej :)
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: Witcher »

3.0 się pewnie zbliża...
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:o 50zł niżej :)
A wcale że nie bo 49zł... :-D
http://allegro.pl/xp-deus-wykrywacz-met ... 12119.html
PS. śmieszna cena wynikająca z psucia ceny przez innego dealera.
Jeden zepsuł, a drugi jeszcze poprawił :)
Panie Denar, nie mamy nic przeciwko aby ta cena jeszcze bardziej się "zepsuła" :uhaha
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: ProScan »

Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: Rufa »

jeszcze trochę,cena znormalnieje i go kupię.
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: Kumulus »

Cytat:
PS. śmieszna cena wynikająca z psucia ceny przez innego dealera.

No nic tylko płakać !
Sprawa jest prosta bo takie są prawa rynku i konkurencji .
A jak się nie opłaca zawsze można poszukać innego zajęcia .
Jak dla mnie ,duży plus dla firmy z W-wy :1

:pa

Kumulus
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: ProScan »

Kriss już słusznie zauważył, że denar wcale nie musiał obniżać ceny (teraz ani wcześniej). Mógł np. mieć taką samą, a konkurować np. jakością obsługi.

Ale najwyraźniej nie ma tego ani innego atutu w zanadrzu.

:)

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: KrisssK »

Jeszcze by pasowało żeby pojawił się konkurencyjny dealer marki Tesoro i te ceny by też znormalniały.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: ProScan »

Tesoro wie o rynku polskim tyle, ile im powie ich dealer.

A co im powie, to każdy może się domyślać. Zapewne cieszą się, że cokolwiek u nas sprzedają.

Źle się stanie, jeśli XP stwierdzi, że oni powinni mieć jednego partnera. A że do tak głupiego pomysłu są zdolni, to się już przekonałem, gdy nie chcieli mi sprzedać części zamiennych (chociaż kiedyś to robili bez problemu).

Nie chce obrażać nikogo z marketingu, ale chyba jakaś selekcja negatywna ma miejsce w tym fachu.

W każdym razie kupowanie XP to jazda bez trzymanki - do pierwszej poważnej awarii.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:(...) denar wcale nie musiał obniżać ceny (teraz ani wcześniej). Mógł np. mieć taką samą, a konkurować np. jakością obsługi.

Ale najwyraźniej nie ma tego ani innego atutu w zanadrzu.


Żenujące... obniżka na siłę o 50zł i publiczny płacz jak to konkurencja psuje rynek.
Cena to ważny ale nie jedyny czynnik powodujący że potencjalny klient zakupi towar właśnie u tego Sprzedawcy. Jest jeszcze wiele innych spraw, na które sporo osób zwraca uwagę.

Choćby np. strona www dealera. :) Czy ona naprawdę musi być na darmowej republice i to jeszcze z literówkami, kiepskim formatowaniem tekstu i pomyłkami w nazwach wykrywaczy?

A aukcje na Allegro Denara?- Amatorka jakich mało.
Są przecież generatory (w tym darmowe) które umożliwiają stworzenie profesjonalnie wyglądających aukcji.

Takie proste sprawy a wiele mówią o firmie. Trzeba budować swój pozytywny wizerunek Niestety firma Denar ma z tym duże problemy.

Może wcale nie trzeba by wtedy obniżać tej ceny o te 50zł aby za wszelką cenę być najtańszym. ..
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: pastuszek »

Mówiąc szczerze, Viking też nie jest przykładem solidności.
Sprzedać- sprzedadzą bez problemu.
Póki obowiązuje gwarancja- naprawią albo i wymienią.
Ale gdy coś nawali po okresie gwarancji, to kupuj nowy wykrywacz albo pocałuj się w d... #-o
ODPOWIEDZ