Znaleziono 4 wyniki

autor: dominss
pt mar 24, 2006 12:40 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7625

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Witam
No cóż śnieg się w oczach topi a czasu nie ma zbyt wiele :(
Czy 70 będzie znacząco różnić się od 50 w praktyce?
autor: dominss
pt mar 24, 2006 10:26 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7625

Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Witam
1.Gdzie i kiedy warto używać jednej z tych dwóch cewek?
2.Jakie sa różnice w zasięgach? ( głównie monetki)
3.Która jest bardziej czuła?

Czy wogóle opłaca się dokupić opcjonalnie tą cewkę z wyższą częstotliwościa?
Pozdrawiam
autor: dominss
pt lut 24, 2006 7:10 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cibola vs Muskeeter
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9120

Re: Cibola vs Muskeeter

Witam
No Panowie super, super takie pytania i odpowiedzi można czytać z uśmiechem na twarzy :D
Prosze o kontynuację wątku :D
Po prostu Piękne!!!
Pozdrawiam
Dominss
autor: dominss
czw gru 15, 2005 9:46 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Minelab X-Terra 30 oraz X-Terra 50
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 30303

Re: Minelab X-Terra 30 oraz X-Terra 50

Witam ponownie
Czyli rozumiem , że X-terra jest bardziej na zasadzie " włącz i szukaj"?
Akurat mnie nie dotyczy ta przesiadka z Elite na X-terre. Ale mam pytanie czy i ile różnią się zasięgi tych wykrywaczy? Waga ma tu zapewne spory wpływ na plus X-terry, bo Elite jest dość ciężki ( miałem przez ...