Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Witam
1.Gdzie i kiedy warto używać jednej z tych dwóch cewek?
2.Jakie sa różnice w zasięgach? ( głównie monetki)
3.Która jest bardziej czuła?
Czy wogóle opłaca się dokupić opcjonalnie tą cewkę z wyższą częstotliwościa?
Pozdrawiam
1.Gdzie i kiedy warto używać jednej z tych dwóch cewek?
2.Jakie sa różnice w zasięgach? ( głównie monetki)
3.Która jest bardziej czuła?
Czy wogóle opłaca się dokupić opcjonalnie tą cewkę z wyższą częstotliwościa?
Pozdrawiam
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Testy jeszcze przede mną (mam X-70 z trzema sondami) , więc prosze się przypomnieć za jakiś czas.
proscan
proscan
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Jestem bardzo zainteresowany (przez ciekawość) testami sondy o najmniejszej czestotliwości do X-70. Może zostanie przełamany stereotp, że Minelab do militarki się nie nadaje.
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Witam
No cóż śnieg się w oczach topi a czasu nie ma zbyt wiele
Czy 70 będzie znacząco różnić się od 50 w praktyce?
No cóż śnieg się w oczach topi a czasu nie ma zbyt wiele
Czy 70 będzie znacząco różnić się od 50 w praktyce?
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
W odpowiedzi SiD-owi.
Hasło "Minelab nie nadaje się do militarki" jest bzdurne. Bo jaki Minelab? Ta firma robi różne wykrywacze, które znacznie różnią się swoimi własnościami.
Np. są Explorery/Sovereigny, są Muszkietery, X-terry, seria SD/GP.
proscan
Hasło "Minelab nie nadaje się do militarki" jest bzdurne. Bo jaki Minelab? Ta firma robi różne wykrywacze, które znacznie różnią się swoimi własnościami.
Np. są Explorery/Sovereigny, są Muszkietery, X-terry, seria SD/GP.
proscan
-
slawekdoman
- Posty: 36
- Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
- Lokalizacja: Płońsk
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
dominss pisze:Witam
No cóż śnieg się w oczach topi a czasu nie ma zbyt wiele![]()
Czy 70 będzie znacząco różnić się od 50 w praktyce?
No coz
Dziekuje
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Mogę tylko powtórzyć to co napisałem tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=527
priorytetem są naprawy, a tych z powodu pogody jest wyjątkowo sporo. Nie wiem w co ręce włożyć.
proscan
PS
Panie Sławku, ładowarka powinna być dzisiaj u Pana.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=527
priorytetem są naprawy, a tych z powodu pogody jest wyjątkowo sporo. Nie wiem w co ręce włożyć.
proscan
PS
Panie Sławku, ładowarka powinna być dzisiaj u Pana.
Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
ProScan pisze:...priorytetem są naprawy, a tych z powodu pogody jest wyjątkowo sporo. Nie wiem w co ręce włożyć...
W CZ3D ....
- przepraszam nie mogłem się oprzeć
pozdr.warwick
P.S. w mojej kartotece można dopisać : Klient wyjątkowo niecierpliwy (czyt.upierdliwy)

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50
Klient wyjątkowo niecierpliwy (czyt.upierdliwy)
i chyba pechowy.
szczegóły tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 8&start=15
proscan