Znaleziono 4 wyniki

autor: kojak
wt maja 27, 2008 9:51 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer II wyłącza się
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11647

Re: Minelab Explorer II

nie wiem bo nie moge go już teraz włączyć... ja zadzwonie do pana i podrzuce go żeby go obejżeć
autor: kojak
pn maja 26, 2008 9:51 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer II wyłącza się
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 11647

Minelab Explorer II wyłącza się

Witam
podłącze się do tematu. Mam problem z minelabem w sobote łażąc po łączce odłożylem go na bok żeby odkopać sygnał gdy go podniosłem był wyłączony, włączyłem go załadowała sie muzyka i znowu sie wyłaczył. myslalem ze bateria padła, w domu założyłem ten magazynek na paluszki to samo tylko teraz ...
autor: kojak
śr lis 14, 2007 5:24 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Naprawa detektora Mirakl
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8771

Re: Naprawa detektora Mirakl

dziekuje i za to. pozdrawiam
autor: kojak
wt lis 13, 2007 11:21 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Naprawa detektora Mirakl
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8771

Re: Naprawa detektora Mirakl

witam
przepraszam ze odświeżam temat.
mam pytanie do p.proscan'a. mianowicie mam ten wykrywacz i chcial bym prosic o rade. wyrwało mi się gniazdo wtyczki która idzie od cewki, nie znam sie kompletnie na elektronice, a znajomy ktory jest elektronikiem nie wie jak to zrobic. może pan dac jakiś ...