Witam
Gdybyś był zainteresowany zamiana 10" na 8" lub kupnem za 250 zł 8" to pisz na na maila grzesiek0581@vp.pl . Chodzę z nią powiem że bardzo czuła na naprawdę drobne przedmioty,ładnie łapie cienkie sreberka ale ma gorszy zasięg od 10".
Pozdrawiam
Znaleziono 6 wyników
- sob lis 27, 2010 12:04 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: cewka Minelab BBS Tornado 8"
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5337
- pt gru 28, 2007 10:02 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sovereign problem z akumulatorkiem
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4567
Re: Sovereign problem z akumulatorkiem
Witam
Proszę zobaczyć to http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=332
a najlepiej post niżej.
Pozdrawiam
Proszę zobaczyć to http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=332
a najlepiej post niżej.
Pozdrawiam
- czw gru 20, 2007 10:55 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6540
Re: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
Dziękuje za odpowiedzi na razie zostanę przy bateriach alkalicznych
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- czw gru 20, 2007 7:56 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6540
Re: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
Witam
Te akumulatorki są od razu z zasobnikiem? Czy można je włożyć do zasobnika na baterie i jakiej pojemności są. Nie będzie problemu z ładowarką, może Pan ma ładowarkę odpowiednią do niego, to kupił bym z ładowarką.
Dziękuję Pozdrawiam
Te akumulatorki są od razu z zasobnikiem? Czy można je włożyć do zasobnika na baterie i jakiej pojemności są. Nie będzie problemu z ładowarką, może Pan ma ładowarkę odpowiednią do niego, to kupił bym z ładowarką.
Dziękuję Pozdrawiam
- śr gru 19, 2007 7:31 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6540
Re: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
Witam
Dziękuje za odpowiedz ale jeszcze pomęcz . W takim razie chodzi o napięcie 9,6V z 8 akumulatorków, a 12V z 10 akumulatorków w orginalnym zasobniku. A wykrywacz pracuje zapewne na napięciu 10-12V?. No to zostają mi baterie alkaliczne . Czytałem na innym forum że są dostępne akumulatorki 1,5V ...
Dziękuje za odpowiedz ale jeszcze pomęcz . W takim razie chodzi o napięcie 9,6V z 8 akumulatorków, a 12V z 10 akumulatorków w orginalnym zasobniku. A wykrywacz pracuje zapewne na napięciu 10-12V?. No to zostają mi baterie alkaliczne . Czytałem na innym forum że są dostępne akumulatorki 1,5V ...
- wt gru 18, 2007 10:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Sovereign elite Akumulatorki
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6540
Minelab Sovereign elite Akumulatorki
Witam
Chciałbym kupić akumulatorki do wykrywacza Sovereign elite, i używać je w zasobniku na baterie. Mam problem czy nie stracę na zasięgach i czy wykrywacz będzie pracował stabilnie tak jak na zwykłych bateriach ?.Chciałem kupić akumulatorki energizer 2500 Ni MH i ładowarkę procesorową ...
Chciałbym kupić akumulatorki do wykrywacza Sovereign elite, i używać je w zasobniku na baterie. Mam problem czy nie stracę na zasięgach i czy wykrywacz będzie pracował stabilnie tak jak na zwykłych bateriach ?.Chciałem kupić akumulatorki energizer 2500 Ni MH i ładowarkę procesorową ...