Znaleziono 15 wyników

autor: waza
ndz lut 16, 2020 11:22 am
Forum: Kramik
Temat: s. instrukcja gold maxx power II
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 8290

s. instrukcja gold maxx power II

sprzedam instukcje do gold maxxa powera II - po polsku
jakby się kmuś przydała wbijac na priv
autor: waza
pt sty 16, 2009 12:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki do Sovereign GT
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2165

Słuchawki do Sovereign GT

witam mam pytanko do proscana odnosnie gt
jakie sluchawki mozna do niego zakupic ??
wiem ze kabel spiralny mam ograniczony fundusz 150 zeta
oto kilka z ktorych moge kupic z vikinga,ktore byly by najlepsze??
-bounty hunter -150 zl
-whites-120 zl
-garett-120 zl
autor: waza
pn mar 24, 2008 12:53 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: cewka 9x12" PROformance do ace 250
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4144

Re: cewka 9x12" PROformance do ace 250

poszukalem i znalazlem troszke odpowiedzi na ten temat
mam ostatnio troszke klopot zamienilem ace 250 na fishera cz7 a pro
i szczerze mowiac niewidze az tak duzej roznicy w szukaniu drobnicy
ponoc fisher na militaria jest gleboki - ale mnie to nieinteresuje
ja za drobnica wole -i tak sie ...
autor: waza
pn mar 24, 2008 12:44 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: cewka 9x12" PROformance do ace 250
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4144

cewka 9x12" PROformance do ace 250

mam pytanie odnosnie tej cewki-jest to najwieksza cewka do kanarka
czy i zasieg bedzie miala wiekszy od standardowej? czy ta cewka bardziej na drobnice czy militaria?
z gory dzieki
autor: waza
sob lut 09, 2008 5:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: nadal niezdecydowany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3508

Re: nadal niezdecydowany

dodam ze poszukuje drobnicy
autor: waza
pt lut 08, 2008 4:26 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: nadal niezdecydowany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3508

nadal niezdecydowany

witam
ktora z wykrywek bedzie lepszejsza?
fisher CZ 7 A PRO czy x-terra 70?
dodam ze prawdopodobnie fishera mial pan niedawno na serwisie-sprzet Kennego
prosze o porade dziekuje
autor: waza
wt sty 22, 2008 9:10 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: whites classic 5
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6680

Re: whites classic 5

moge miec ta wykrywke z usa - z przesylka ze 1100
ale nadal niewiem czy dostane instrukcje po polsku?????
autor: waza
pn sty 21, 2008 10:05 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: whites classic 5
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6680

Re: whites classic 5

a niebylo by problemu z instrukcja po polsku ?
autor: waza
pn sty 21, 2008 1:19 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: whites classic 5
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6680

Re: whites classic 5

dodam ze poszukuje monet i dronicy
autor: waza
pn sty 21, 2008 11:07 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: whites classic 5
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6680

Re: whites classic 5

jeszcze male pytanko do proscana mam ?
co bys wybral , co jest z tych 3 lepsze:
-classic 5
-fisher 1236-x2
-fisher id excel
dodam 1 i 3 moge miec nowki a 2 uzywke z dodatkowa sonda?
prosze o szybka odpopwiedz
z gory dzieki i pozdrawiam
autor: waza
ndz sty 20, 2008 4:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: whites classic 5
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6680

whites classic 5

witam czy to dobry wykrywacz na monety i drobnice?
czy wart go kupic ?
ewetualnie fisher id excel -tez prosze o kilka zdan
autor: waza
śr sty 16, 2008 3:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: 1225-x
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3340

1225-x

czy polecal by pan tego fischera na moniaki -chodzilem z kanarkie i teraz mam okazje to kupic -oplaca sie?
autor: waza
ndz sty 13, 2008 2:55 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 25688

Re: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X

dzieki proscan
autor: waza
ndz sty 13, 2008 12:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Pytanie......
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3133

Re: Pytanie......

to i ja mam pytanie-lepiej miec dwie zony -jedna do gotowania, sprzatania a druga do łozka? czy jedna uniwersalna :lol:
autor: waza
ndz sty 13, 2008 12:23 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 25688

Re: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X

witam
mam pytanie do proscana odnosnie cewki 20 do 1225-x
mozesz mi o niej cos powiedziec?
czy jezeli jest najwieksza to bedzie miala lepszy zasieg?
czy nie przeszkadza w szukaniu monet?