Proszę bardzo oto link, a już myślałem że nie uda mi sie znaleźć.
http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... php?t=4052
Wygląda że piszący to opierał sie na jakiś swoich doświadczeniach.
Pozdrawiam
Krzysiek
Znaleziono 5 wyników
- pn sty 28, 2008 8:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5143
- pn sty 28, 2008 7:23 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5143
Re: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
Dziękuję Proscan za informacje. Przeglądając któreś forum jeden z użytkowników tego sprzętu wyraził taką opinię. Poczekam jeszcze trochę, przejrzę dokładnie instrukcje i jeżeli nie będę miał jakiś innych informacji co do używania akumulatorków to zdecyduje sie na zakup.
Pozdrawiam
Krzysiek
Pozdrawiam
Krzysiek
- ndz sty 27, 2008 6:53 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5143
Re: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
Witam
Mam jeszcze pytanie dotyczące zasilania używanego w GTI 2500.Czy to prawda że wykrywacz działa poprawnie tylko przy bateriach paluszkach alkaicznych. Pytam bo chciałem pracować na akumulatorkach, które zawsze można podładować , ale podobno sprzęt pracuje nie stabilnie.
Pozdrawiam
Krzysiek
Mam jeszcze pytanie dotyczące zasilania używanego w GTI 2500.Czy to prawda że wykrywacz działa poprawnie tylko przy bateriach paluszkach alkaicznych. Pytam bo chciałem pracować na akumulatorkach, które zawsze można podładować , ale podobno sprzęt pracuje nie stabilnie.
Pozdrawiam
Krzysiek
- pt sty 18, 2008 8:54 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5143
Re: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
Dziękuję za szybką odpowiedz. Jestem coraz bardziej przekonany co do mojego wyboru.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- pt sty 18, 2008 8:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GTI 2500 a szukanie pod posadzką
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5143
GTI 2500 a szukanie pod posadzką
Witam.
Przymierzam się do zakupu wykrywacza. Po wielu przemyśleniach, skłaniam sie ku GTI 2500. Do moich potrzeb, a chcę szukać głównie militarki, myślę że jest to sprzęt odpowiedni. Spełnia tez moje kryteria w kilku innych punktach więc już sie prawie zdecydowałem.Pozostaje problem jak ten ...
Przymierzam się do zakupu wykrywacza. Po wielu przemyśleniach, skłaniam sie ku GTI 2500. Do moich potrzeb, a chcę szukać głównie militarki, myślę że jest to sprzęt odpowiedni. Spełnia tez moje kryteria w kilku innych punktach więc już sie prawie zdecydowałem.Pozostaje problem jak ten ...