Znaleziono 13 wyników

autor: Cezarian
śr mar 31, 2010 4:26 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kabel do explorera
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 17238

Re: kabel do explorera

Witam !!!

Gospodarzu sam widzisz ,że jest potrzeba aby z proscana zrobić ASO Minelab Polska i nie broń się przed tym bo to my klienci jesteśmy dla Minelaba a nie odwrotnie .

Reasumując proszę otworzyć w firmie dział handlowy a klientów już Pan Piotr już ma w naszej postaci i jak mówi ...
autor: Cezarian
wt mar 30, 2010 10:15 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab ETrac
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 37410

Re: Minelab E Trak

Witam !

Dziękuję za pomoc w ustalaniu przyczyny chwilowego zgonu w e-tracu.Pokazało się światełko w tunelu na naprawę gwarancyjną .
Do tej pory tylko pyka w głośniku i nic, pomimo przyjaznej pokojowej temperatury.

Pozdrawiam Cezarian
autor: Cezarian
wt mar 30, 2010 10:08 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kabel do explorera
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 17238

Re: kabel do explorera

Witam !

To jest moim zdaniem nie dopuszczalne aby u proscana nie było można było zlecić naprawy ponieważ on nie ma części lub kupić u niego ,to jakiś absurd a on posłusznie wysyła wszystkich do vik..... .
Czy firma minelab nie traktuje poważnie swoich klientów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych ...
autor: Cezarian
pn mar 29, 2010 7:09 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab ETrac
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 37410

Re: Minelab E Trak

Witam !!

Panie kochany gospodarzu ,oczywiście wysuszę detektor ale czy nie ma jakieś wskazówki dla biednego użytkownika??na wysyłaniu sprzętu stracę dużo czasu a sezon w pełni ,może jakaś szybka naprawa na miejscu???
czy raczej to ciężki kaliber i słać do gwaranta??

Pozdrawiam Cezarian

p.s ...
autor: Cezarian
ndz mar 28, 2010 5:02 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab ETrac
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 37410

Re: Minelab E Trak

Witam !

Dzięki za słowa otuchy ,na pewno się przydadzą i oby słowa były prorocze bo jak nie to już kupiłem żyletki ;)

Pozdrawiam Cezarian
autor: Cezarian
ndz mar 28, 2010 12:33 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab ETrac
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 37410

Re: Minelab E Trak

Witam !

Mam problem podobnej natury ,dlatego skorzystam z istniejącego wątku i opowiem po krotce co mnie spotkało.
Byłem sobie na spacerze w troszkę deszczowy dzień ,ale do końca spaceru wykrywacz e-trac spisywał się nie nagannie i dlatego nie pomyślałem aby zabrać go do domu. Zostawiłem go w ...
autor: Cezarian
czw gru 25, 2008 10:30 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5291

Re: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????

Witam!!!!

Przyjmuje te informacje za dobrą monetę i zrobię dokładnie to co Koledzy sugerujecie czyli sprzedam ten aku i kupie pusty zasobnik oraz dobre aku w paluszkach a ładowarkę już mam (BC 900) .W ładowarce tej mam pełną kontrole na ładowaniem i nie tylko.
Reasumując aku do se jest za drogie ...
autor: Cezarian
czw gru 25, 2008 11:03 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5291

Re: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????

Witam!!!

No przyznaje zdenerwowałem się troszkę uwagą kolegi kriss.... ponieważ nie można sądzić innych według siebie .
A co do konkurencji to pomyślałem że po takiej mojej odpowiedzi to nic innego nie nasunie się Panu na myśl jak "nie dobra konkurencja znów atakuje'" ,Boże broń.
Po prostu ...
autor: Cezarian
wt gru 23, 2008 6:39 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5291

Re: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????

Witam!!!!

[...]

Niestety pomimo przeczytania instrukcji mam dalej pytania a myślałem że to forum jest dla tych co chcą wiedzieć więcej niż tylko to co jest w instrukcji.Czy te pytania można tu zadawać ? czy lepiej przeczytać instrukcje i dać sobie spokój??

Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych ...
autor: Cezarian
pn gru 22, 2008 12:41 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5291

Jak sformatować poprawnie aku do ex se????

Witam!!!

Stałem się właścicielem nowiutkiego akumulatora do ex se i pytania brzmią :
jak sformatować poprawnie aku do ex se????
czy w ładowarkach minelaba jest jakaś kontrola naładowania akumulatora??
czy dobrze jest rozładować kompletnie aku???
ile godzin ładuje się aku???
jak rozładować ...
autor: Cezarian
śr mar 19, 2008 12:44 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5032

Re: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra

aha :pa
autor: Cezarian
śr mar 19, 2008 12:43 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5032

Re: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra

Witam!!!

Dziękuje za szybką odpowiedź i teraz mam pełną jasność co mam dalej robić. Uważam temat za zakończony ,no chyba że ktoś uważa inaczej to proszę bardzo.

Pozdrawiam życząc wesołych świąt !!!!
autor: Cezarian
wt mar 18, 2008 10:51 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5032

Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra

Witam!!!

Mam parę krótkich pytań aby długo nie zawracać głowy:
1 jaka różnica jest pomiędzy wersją Gta 350 a Gta 350 ultra???
2 ile kosztuje instrukcja do gta 350 ultra?
3 Ile bedzie kosztować zmiana kabla do cewki?

To wszystkie jak narazie pytania ,wiem że sprzęt nie jest naj....ale mój ...