Znaleziono 4 wyniki

autor: Jakub_AK77
sob mar 01, 2008 11:41 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's XL pro
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 37717

Re: White's XL pro

ProScan pisze:
Dużą sondę to być może na dna okopów bym zarezerwował.


proscan


No właśnie o to mi chodzi. Dno okopów do przeszukania.

Pzdr Jakub
autor: Jakub_AK77
sob mar 01, 2008 3:29 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's XL pro
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 37717

Re: White's XL pro

Ja kiedyś chodziłem, ale ręka mi odpadała i w zasadzie ciągnąłem ją po ziemi.

Zasieg jest wiekszy, ale trudno to wykorzystać.



proscan

Co do masy sondy to mam doświadczenie z tym i nie chce miec drugi raz zapalenia mięśnia. Myśle o zastosowaniu tej sondy to przeszukiwania miejscówek, np. 200 ...
autor: Jakub_AK77
pt lut 29, 2008 8:16 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's XL pro
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 37717

Re: White's XL pro

d
kolejne moje pytanie z seri 100 do XL pro..... dotyczy ...
jak poprawią sie zasięgi we wspomnianym wyzej modelu po załozeniu cewki BM 1500???? moze ktos chodzil z taka??? radykalnie czy raczej nizauwazalnie...???prosze sie wypowiedziec....???
czy to oplacalny zakup,czy tez zbyteczny????
z góry ...
autor: Jakub_AK77
pt lut 29, 2008 3:04 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowa cewka whitesa
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7058

Re: Nowa cewka whitesa

Witam.

Czy ktoś mógłby podać link do strony z tą nowa sondą ? Ten podany na początku nie otwiera się.

Pzdr Jakub