Ja kiedyś chodziłem, ale ręka mi odpadała i w zasadzie ciągnąłem ją po ziemi.
Zasieg jest wiekszy, ale trudno to wykorzystać.
proscan
Co do masy sondy to mam doświadczenie z tym i nie chce miec drugi raz zapalenia mięśnia. Myśle o zastosowaniu tej sondy to przeszukiwania miejscówek, np. 200 ...
d kolejne moje pytanie z seri 100 do XL pro..... dotyczy ... jak poprawią sie zasięgi we wspomnianym wyzej modelu po załozeniu cewki BM 1500???? moze ktos chodzil z taka??? radykalnie czy raczej nizauwazalnie...???prosze sie wypowiedziec....??? czy to oplacalny zakup,czy tez zbyteczny???? z góry ...