White's XL pro

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's XL pro

Post autor: ProScan »

200m2 to raptem 10x20. Nie widzę problemu by przeszukać go zwykłą cewką.

Dużą sondę to być może na dna okopów bym zarezerwował.

:pa

proscan
Jakub_AK77
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 29, 2008 8:30 am

Re: White's XL pro

Post autor: Jakub_AK77 »

ProScan pisze:
Dużą sondę to być może na dna okopów bym zarezerwował.


proscan


No właśnie o to mi chodzi. Dno okopów do przeszukania.

Pzdr Jakub
ookon
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 7:07 pm
Lokalizacja: Bochnia/Oslo

Re: White's XL pro

Post autor: ookon »

witam.niedawno nabyłem taki sprzęt a dokładnie pro xl.chciałem sie zapytać czy w trybie ''tr disc''lepiej ustawić przełącznik ''autogeb''w pozycję ''lock''czy ''autotrack''?czy jeśli przy pozycji ''lock''zajdzie potrzeba dostrojenia wykrywacza ponownie(zmiana warunków glebowych)wystarczy ''reset''spustem czy na nowo należy stroić wykrywacz?pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's XL pro

Post autor: ProScan »

Witam,

Odpowiedź na Twoje pytanie jest w pierwszym poście w tym wątku.

Reset spustem zestraja tylko sygnał dźwiękowy do poziomu wyjściowego i nie dostraja wykrywacza do gruntu

:pa

proscan
ODPOWIEDZ