witam.niedawno nabyłem taki sprzęt a dokładnie pro xl.chciałem sie zapytać czy w trybie ''tr disc''lepiej ustawić przełącznik ''autogeb''w pozycję ''lock''czy ''autotrack''?czy jeśli przy pozycji ''lock''zajdzie potrzeba dostrojenia wykrywacza ponownie(zmiana warunków glebowych)wystarczy ''reset''spustem czy na nowo należy stroić wykrywacz?pozdrawiam