Witam,
ładowarka dotrała.
Dziękuje i pozdrawiam.
olo
Znaleziono 4 wyniki
- sob mar 15, 2008 7:53 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zasilacz do XLT
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14025
- ndz mar 02, 2008 8:45 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zasilacz do XLT
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14025
Re: Zasilacz do XLT
Witam,
dziękuje za odpowiedź, reflektuje na tą ładowarke proszę na priv dane do przelewu z kosztami wysyłki.
Pozdrawiam
olo
dziękuje za odpowiedź, reflektuje na tą ładowarke proszę na priv dane do przelewu z kosztami wysyłki.
Pozdrawiam
olo
- sob mar 01, 2008 12:53 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zasilacz do XLT
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14025
Re: Zasilacz do XLT
Witam
Mam pytanie czy musi być to skomplikowany układ ładowania czy wystraczy prosty zasilacz o określonej wydajaności prądowej i napięciu ładowania.
Jakie powinno być napiecie łądowania , czy na ogniwo trzeba przyjąć napiecie ładowania 1,2V w czy 1,5V ?
Jaką kwotę oczekiwałby Pan za ...
Mam pytanie czy musi być to skomplikowany układ ładowania czy wystraczy prosty zasilacz o określonej wydajaności prądowej i napięciu ładowania.
Jakie powinno być napiecie łądowania , czy na ogniwo trzeba przyjąć napiecie ładowania 1,2V w czy 1,5V ?
Jaką kwotę oczekiwałby Pan za ...
- pt lut 29, 2008 10:02 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zasilacz do XLT
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14025
Zasilacz do XLT
Witam,
posiadam orginalny zestaw akumulatorów do WHITES XLT, a nie mam do niego ładowarki. Orginalna ładowarka do nabycia w Vikingu jest dość droga, czy nie można wykorzystać jakiejś zamiennej ładowarki
(zasilacza) prosiłbym o ewntualne wskazówki.
Pozdrawiam
olo
posiadam orginalny zestaw akumulatorów do WHITES XLT, a nie mam do niego ładowarki. Orginalna ładowarka do nabycia w Vikingu jest dość droga, czy nie można wykorzystać jakiejś zamiennej ładowarki
(zasilacza) prosiłbym o ewntualne wskazówki.
Pozdrawiam
olo