Znaleziono 13 wyników

autor: kulawy
śr mar 09, 2011 1:40 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9455

Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka

Wykrywacz jest nowy, kupiony w Vikingu. Sprzedawcy nie pytałem, myślałem, że Pan jako serwisant będzie coś wiedział.

Dokładnie o tą stopkę mi chodziło, teraz już wszystko jasne.
autor: kulawy
śr mar 09, 2011 12:37 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9455

Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka

Niedawno kupiłem ten wykrywacz i mam takie pytanie, jak należy ładować akumulatorek, aby go prawidłowo uformować?
W instrukcji jest napisane, że po całkowitym naładowaniu akumulatorków tj.12-14 godzin zielona dioda zgaśnie, ja ładowałem je ok.20 godzin a dioda ta dalej się świeciła, ładowarkę ...
autor: kulawy
sob sie 29, 2009 4:15 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Głęboki PI
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3191

Re: Głęboki PI

Ja również poszukuję wykrywacza PI do militarki, czy mógłby ktoś doradzić jakiś konkretny model?
autor: kulawy
czw cze 04, 2009 7:38 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Whites TM 808 - zasięg
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 43615

Re: Whites TM 808 - zasięg

A jakie są zasięgi dla przedmiotów cienkich i głęboko zakopanych takich jak np. karabin.
autor: kulawy
sob maja 10, 2008 7:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

Re: na militarkę

Dzisiaj byłem na wykopkach i na głębokości większej niż długość saperki LWP wykopałem 8 naboi od mausera,leżały obok siebie.Wcześniej to miejsce przeszukałem Rutusem do czysta.
Byłem też na przekopanym karczmisku i znalazłem tam monetę,nie wiem jaka,jak wymoknie i ją oczyszczę to ewentualnie będę ...
autor: kulawy
pn kwie 28, 2008 8:47 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Dlaczego lepszy dynamik
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5479

Re: Dlaczego lepszy dynamik

To to ja wiem,że bardzo ważna jest dyskryminacja,sam kiedyś chodziłem z wykrywaczem PI była to samoróbka zrobiona przez człowieka znającego się na elektronice.Poszukiwanie było męczarnią,nakopałem się kupę śmieci zanim znalazłem coś wartego uwagi.
A czasami lorenz nie jest wykrywaczem PI z dobrą ...
autor: kulawy
pn kwie 28, 2008 6:51 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Dlaczego lepszy dynamik
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5479

Dlaczego lepszy dynamik

Dlaczego lepszy jest dynamik na monetki,przecież statykiem z małą sondą też dobrze się kopie monety i inną drobnicę,mówię to na własnym przykładzie z użyciem solarisa?
autor: kulawy
pn kwie 28, 2008 6:26 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

Re: na militarkę

Spełnił moje wymagania teoretycznie po konsultacji z producentem i sprzedającym na temat jego osiągów.Ten wykrywacz spełnia wymagania saperów które postawili Panu Andrzejowi przy jego konstruowaniu więc i moje na pewno spełni bo są bardzo podobne. W terenie jeszcze z nim nie byłem.

Co do ...
autor: kulawy
pn kwie 28, 2008 2:51 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

Re: na militarkę

Dzięki za pomoc,ale już kupiłem Relic 1 jest to sprzęt stworzony do militarki,czyli coś w sam raz dla mnie,spełnił większość moich wymagań. :D
Teraz szukam odpowiedniego sprzętu na monety,6000 nadaje się na monety?
autor: kulawy
ndz kwie 27, 2008 10:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

Re: na militarkę

Ale na allegro to tego 6000 nie widać.
autor: kulawy
ndz kwie 27, 2008 5:25 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

Re: na militarkę

Dzięki za poradę.
Zostały mi dwa do wyboru 6000 i Relic 1.
Znalazłem na allegro ten Relic 1 i tak jak Pan pisał skontaktuję się ze sprzedawcą.
A tak przy okazji to ile kosztuje 6000 Di Pro SL?
autor: kulawy
sob kwie 26, 2008 11:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

Re: na militarkę

Dzięki za info.
Co do tego 6000 to też sie nad nim zastanawiałem.
ProScan napisa:
"O wyższości dynamików na monety juz gdzieś pisałem - musiałbym tylko znaleźć linka. "
poprosiłbym o ten link

Oglądałem ten F75 jego wygląd nie bardzo mi się podoba,a po za tym nie ma statyki z dyskryminacją ...
autor: kulawy
sob kwie 26, 2008 5:56 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: na militarkę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11633

na militarkę

Witam i pozdrawiam.
O odpowiedż proszę ProScana,ale wypowiedzi innych forumowiczów są również mile widziane.
Potrzebuje porządnego wykrywacza na militarkę ale też nie pogardzę monetami i inną drobnicą kolorową,żeby i tego nie omijał,ale głównie chodzi mi o taki sprzęt który ma największe zasięgi ...