Żart intelektualny.

Informacje dla bardziej dociekliwych, ale bez przesady ...
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Żart intelektualny.

Post autor: jarek-pol1 »

Zdecydowanie produkować!!! Miło by było gdyby polski produkt zatrząsł potentatami w tej dziedzinie.
Jest prototyp, czyli wiadomo, mniej więcej, jak taki "patent" wpływa na zwiększenie skuteczności detekcji...... nieśmiało"?"
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Żart intelektualny.

Post autor: lechowiec »

ProScan pisze:Kierunek jest jasny i to było wiadomo od kilku lat - wieloczęstotliwościowość (w to wpisuje się także Deus, Xterra, Spectra).

Panowie co z patentem na detektor działający w pasmie rozmytym??


Prototyp jest gotowy i leży w szufladzie. I pewnie tam zostanie dopóki jacyś ruscy nie przeczytają opisu patentowego i go nie wymyślą ;), tak jak było w przypadku trajektorii wiroprądowych (czyli ichnich godografów).

Ale to nadal indukcja Faradaya z XiXw.

:pa

proscan


Godograf?? Nic u nas o tym nie słychać.
ODPOWIEDZ