Nowe chińczyki

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Nowe chińczyki

Post autor: ProScan »

Raczej nic szczególnie oryginalnego, ale wyglądają ładnie:

Obrazek

Ciekawostką jest ręczne strojenie do gruntu (kopia Bounty Hunter Land Star?)

A to. Czyżby Tracker IV?

Obrazek

A to mi przypomina ACE

Obrazek

:pa

proscan
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: lechowiec »

Ciekawe czy te wykrywacze spełniają jeszcze funkcję wykrywaczy bo wygląd jest ok. Swoją droga Chińczycy robią też bardzo dobre jakościowo produkty ale chińska jakość też sporo kosztuje.
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: Bambini »

Należy zwrócić uwagę na to, że w tekście nie ma wysublimowanych opisów typu "zasięg na monety 30 cm". Jest napisane: 15-25 cm max na 25 centów.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowe chińczyki

Post autor: KrisssK »

Widziałem osobiście "w akcji" kiedyś jakiegoś chińczyka. Koleś twierdził że kosztował go ok. 700zł i zaczął mnie pouczać abym tak szybko nie machał swoją wykrywką (mam Xterrke 70) bo sporo fantów mi ucieka.
Pokazałem mu więc mu mały teścik na szybkość przemiatania i przy okazji zasięg w powietrzu na kilka współczesnych monetek to gościowi odechciało się dalszych poszukiwań :))
Tak, że dla mnie chińczyk będzie zawsze chińczykiem i nic tej opinii nie zmieni, nawet całkiem przyzwoity wygląd tak jak tych z powyższego postu.

A jakieś ceny tych nowości ktoś zna?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: ProScan »

Są na allegro. Tan najwyższy 440 zł, czy jakoś tak.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: ProScan »

No i pokazał się klon ACE:

Obrazek

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Nowe chińczyki

Post autor: gawron »

kabel schowany wewnątrz sztycy, całość wygląda bardzo solidnie. chińczyki szybka się uczą. czekamy na klona minelaba explorera :D :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: ProScan »

Ten schowany kabel był już w badziewiakach 10 lat temu.

:pa

proscan
wiciu_r
Posty: 91
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe chińczyki

Post autor: wiciu_r »

Że tak ośmielę się stwierdzić to wygląda mi to tak coś jakby o mało co nie przymierzając niedaleki krewny pewnej skądinąd znanej mi z widzenia manufaktury wytwarzającej produkty skutecznie krzesające entuzjazm u swych posiadaczy...

http://www.allegro.pl/item903460447_wykrywacz_meteli_precision_gold.html
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Ten co przypomina ACE

Post autor: waclawm »

Ten chinczyk co przypomina ACE to fachowo mowiac Typ GC1020 - model MD3020. Producent gwarantuje test w powietrzu dla 25c US z odleglosci 18 cm. Mialem okazje to potwierdzic osobiscie.
Ten zolty detektor to nowsza wersja, numer modelu MD3020II.
Ciekawostka jest to ze tym razem dla nowszego modelu producent gwarantuje juz tylko 15 cm w takim samym tescie. Ciekaw jestem czy ktos moze to potwierdzic.
Pozdrowienia.
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Garrett scorpion gold stinger

Post autor: waclawm »

Chwilowo jestem w Chinach i trafilem na Chinska wersje Garrett The Scorpion Gold Stinger.
Ciekaw jestem jak wyglada orginalny Garrett w srodku dla porownania z Chinskim.
Techniczny numer modelu GP-5008. Jak narazie to Chinska instrukcja podaje czestotliwosc 9.6kHz natomiast strona dystrybutora informuje 15kHz.
Moze ktos to juz widzial w kraju. Plyta czolowa ma wyglad z orginalneg Garretta ale np pokretlo do ustawiania "DEPTH" nie ma potencjometru ale tylko wylacznik zasilania.
Strona dystrybutora www.mdetector.net - to nie wramach reklamy ale raczej przestrogi. Cena jest okolo $120.00. Podawany jest zasieg od 3.5 - do 5 m. Jak jest naprawde z tym zasiegiem to posprawdzam jak wroce z Azji.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: ProScan »

Linkuję zdjęcie:

Obrazek

#-o

proscan
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: Nowe chińczyki

Post autor: waclawm »

Tak w ramach przestrogi to ten dystrybutor troche niepewny bo w sklepie ten Garrett sprzedawany jest za $120 dolarow natomiast dystrybutor ma cene $300. Pozatym dystrybutor troche beszczelnie twierdzi ze jest autoryzowanym dilerem Garretta USA.
Pozdrowienia.
ODPOWIEDZ