duży mały problem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Stirlitz
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 27, 2006 9:23 pm
Lokalizacja: Front Wschodni

duży mały problem

Post autor: Stirlitz »

kochani pomóżcie!!

mam coś takiego jak na linku poniżej:
http://www.kellycodetectors.com/vibra/a ... ointer.htm

automax precision v4 .... pinpointer
kapitalna sprawa i polecam wszystkim :smt023
ale ostatnio w werwie poszukiwań go złamałem i podczas żałosnej próby naprawy :oops: oderwały się kabelki w środku i teraz nie wiem w które miejsce mam je przylutować. : :?

jeżeli ktoś ma to urządzonko i mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

darz dół
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: duży mały problem

Post autor: ProScan »

poszło na email to co mam.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ