Piszę w imienu kolegi. Ma wykrywacz model Prospector (około 10letni model z sondą bez otworu w środku) firmy Armand.
Objawy sprzetu: przy delikatnym ruchu sondą, puszką rozstraja się i nie można go zestroić aby utrzymywał parametry. Od początku wykrywacz pracował niestabilnie z tym że teraz jest to bardzo widoczne i nie da sie z nim isc w teren
Czy są możliwości naprawy i poprawy pracy na bardziej stabilną, ile to mogłoby kosztować?
Prospector firmy Armand
Re: Prospector firmy Armand
Witam,
Konsekwentnie odmawiam naprawy sprzętu polskiego. Mam za słabe nerwy.
Firma Armand istnieje do dzisiaj i proszę do nich zwrócić się z zapytaniem o naprawę.
www.armand.pl
proscan
Konsekwentnie odmawiam naprawy sprzętu polskiego. Mam za słabe nerwy.
Firma Armand istnieje do dzisiaj i proszę do nich zwrócić się z zapytaniem o naprawę.
www.armand.pl
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Prospector firmy Armand
Witam jestem chyba nieszczęśliwym posiadaczem wykrywacza metali armand prospector 3 sprzęd ma rok i był mało używany ale zwracam się do Pana ponieważ przestałem ufać firmie armand, otóż: wykrywacz wariuje w dyskryminacji w trybie dynamicznym cały czas piszczy a jak przestanie to wystarczy ruszyć cewką i gra na nowo dodam,że dzieje się tak na różnych terenach oddalonych od siebie nawet o 50 km ponad to na dyskryminacji w trybie statycznym też zachowuje się dziwnie. Działa prawidłowo jedynie w opcji dopasowania do gruntu, skończyło się to tak że chodziłem w opcji grunt tryb dynamiczny a po sygnale zmieniałem ustawienia na dyskryminacja statyczna. Bardzo proszę o jakieś wskazówki bądź sugestie jakimi mogę się kierować.
Re: Prospector firmy Armand
Na podstawie opisu, to pewności nigdy nie ma, ale wykrywacz najwyraźniej jest zepsuty, albo źle wykonany.
Sprzęt oddać do reklamacji i domagać się doprowadzenia do stanu używalności.

proscan
PS
Polak mądry po szkodzie?
Sprzęt oddać do reklamacji i domagać się doprowadzenia do stanu używalności.
proscan
PS
Polak mądry po szkodzie?