Problem z cewką Whites xlt e-series
Problem z cewką Whites xlt e-series
Witam wszystkich!!!Moj wykrywacz whites XLT e-series zakupiony z cewka blue max deepscan 950 chyba z WHITE'S 5900di pro sl
Więc zaczęło się tak...cos zaczeło wariować piszczał cały czas, poszedlem do znajomego elektryka rozmawialismy tak o tej cewce i mowil ze nie ktore da sie rozkleić ja mowie okej a w domu sam chciałem rozkleić:D nie stety moja nie wiedzia byla duża bo tej cewki chyba nie ta sie rozkleic bo wypełniana jest pianką kawałek gornej obudowy pękł poddałem się skleiłem go, Po ponownych odwiedzinach u znajomego sprawdzil kabel okazalo sie ze to jest to (kabel zmieniony przy samej cewce bardzo nisko)...wszystko było okej do teraz znów coś jest nie tak zawsze chodziłem na częstotliwości 4 nie ztety teraz nie da sie chodzic bo wyje jak szalony czasami sie uspokoi przełączam na 5 i jest pięknie ale wykrywacz płyciej zbiera...Pytanie jest następujące czy cos da sie z tym jeszcze zrobic czy Proscan jest w stanie rozkleić cewke i ładnie ten kabel dolutować? i dobrze uszczelić cewkę? prosze o odpowiedz bo męcze cie z tą usterką z góry dziękuje i pozdrawiam
Więc zaczęło się tak...cos zaczeło wariować piszczał cały czas, poszedlem do znajomego elektryka rozmawialismy tak o tej cewce i mowil ze nie ktore da sie rozkleić ja mowie okej a w domu sam chciałem rozkleić:D nie stety moja nie wiedzia byla duża bo tej cewki chyba nie ta sie rozkleic bo wypełniana jest pianką kawałek gornej obudowy pękł poddałem się skleiłem go, Po ponownych odwiedzinach u znajomego sprawdzil kabel okazalo sie ze to jest to (kabel zmieniony przy samej cewce bardzo nisko)...wszystko było okej do teraz znów coś jest nie tak zawsze chodziłem na częstotliwości 4 nie ztety teraz nie da sie chodzic bo wyje jak szalony czasami sie uspokoi przełączam na 5 i jest pięknie ale wykrywacz płyciej zbiera...Pytanie jest następujące czy cos da sie z tym jeszcze zrobic czy Proscan jest w stanie rozkleić cewke i ładnie ten kabel dolutować? i dobrze uszczelić cewkę? prosze o odpowiedz bo męcze cie z tą usterką z góry dziękuje i pozdrawiam
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
W sondach BM 950 wymieniam kabel, bez naruszania sondy (o ile ma spiralną odgiętkę).
Z tego co tutaj czytam, to sonda jest już nieźle zdewastowana. Musiałbym zobaczyć jak wygląda jej zestrojenie i czy warto jeszcze cokolwiek z nią robić (czy na śmietnik).
proscan
Z tego co tutaj czytam, to sonda jest już nieźle zdewastowana. Musiałbym zobaczyć jak wygląda jej zestrojenie i czy warto jeszcze cokolwiek z nią robić (czy na śmietnik).
proscan
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Okej czy wstawić zdjęcia jak wygląda?
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Tak - proszę, ale poprzez serwer zewnętrzny, bo na tym forum nie ma takiej funkcjonalności.
Tyle że zdjęcia oddadzą tylko część prawdy.
proscan
Tyle że zdjęcia oddadzą tylko część prawdy.
proscan
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
okej jutro podesle zdjęcia//.tak wiem że to dużo nie da ale będzie pan widzial na czym stoimy pozdrawiam
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Tak. Jeden obrazek = 100 słów.
proscan
proscan
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Wygląda znośnie.
Nie wiem czy po zaklejeniu (żywicą?) jest szczelna. W każdym razie mogę sprawdzić czy jest dobrze zestrojona i wówczas można myśleć, czy wato wymieniać kabel.
proscan
Nie wiem czy po zaklejeniu (żywicą?) jest szczelna. W każdym razie mogę sprawdzić czy jest dobrze zestrojona i wówczas można myśleć, czy wato wymieniać kabel.
proscan
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Tak, proszę przysłać. Zobaczymy.
proscan
proscan
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Do naprawy sondy wykrywacz mi nie potrzebny, chyba że wykrywaczowi też coś dolega ...
proscan
proscan
Re: Problem z cewką Whites xlt e-series
Proszę do treści emaila skopiować formularz, który znajduje się tutaj
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=236
i mi go wysłać.
proscan
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=236
i mi go wysłać.
proscan