Słuchawki

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Wickus
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 07, 2005 7:23 am

Słuchawki

Post autor: Wickus »

Prosze o radę - czy to byłby dobry wybór do XLT:
Obrazek
Czy warto może wybrać cos innego z oferty V..?

Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki

Post autor: ProScan »

Nie miałem żadnych słuchawek z firmy V u siebie (oprócz składancyh Koss-ów), a w każdym razie nie używałem ich, więc nie będę się wypowiadał.

:pa

proscan
zarazq
Posty: 9
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 2:06 pm

Re: Słuchawki

Post autor: zarazq »

Odnawiam temat.

Czy, ktoś może coś o nich napisać? Czy są duże różnice od tańszych np. HD3030/Audio 200 (aktualnie wystawione są na allegro)?

Dzięki za odpowiedź.
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

.

Post autor: DarekD »

Używam od .. kurcze to już chyba dwa lata?:)
Jak dla mnie pałąk mógłby byc odrobinę dłuższy, muszę nosić na gołą głowę, czapka się już nie mieści. Solidnie wykonane, daja się nosić nawet w upał. Używam ich do Sovereigna GT - moim zdaniem są dobre ze wskazaniem na bardzo dobre ale to może tylko dlatego tak sądzę że przed nimi używałem tylko bradzo, bardzo tanich sluchawek?
Ja polecam, ale jak masz dużą głowę jak ja :) to najpierw je przymierz.
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Słuchawki

Post autor: SZZ »

Witam,
w moim odczuciu z tanich słuchawek, do jakich zaliczają się te White'sa - lepsze są słuchawki Garretta, mają większy pałąk i lepiej leżą na głowie. A cena zbliżona.
Pozdrawiam
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: Słuchawki

Post autor: slawekdoman »

....i maja kabel jak w telefonie. Dla mnie to wazne. Sluchawki wymienialem dosc czesto, ze wzgledu na uszkodzenia kabla. Te Garretta mam juz rok i nadal sa jak nowe.
Pozdrawiam - Slawek
zarazq
Posty: 9
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 2:06 pm

Re: Słuchawki

Post autor: zarazq »

Dzięki wielkie za wszystkie rady :)
ODPOWIEDZ