Dla narzekajacych na ergonomię...

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
Szkodnik
Posty: 61
Rejestracja: śr gru 06, 2006 3:20 pm

Dla narzekajacych na ergonomię...

Post autor: Szkodnik »

Witam
Filmik dla wszystkich narzekąjacych na ergonomię obecnych detektorów, może Proscanie rozpoznasz co to za sprzęt??

http://www.youtube.com/user/christopher ... WQXodS8oAY

Pozdrawiam :evil:


P.S: w następnym filmiku pojawia się informacja, że film był kręcony w 1974
roku, więc sprzet pochodzi pewnie też z tego okresu
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dla narzekajacych na ergonomię...

Post autor: ProScan »

Mi to wygląda na przerobioną nieco wersję amerykańskiego wykrywacza min z lat II wojny SCR 625.

Obrazek

Obrazek

:pa

proscan
ODPOWIEDZ