Witam,
zastanawiam się nad kupnem przystawki " Two - box "Depth Multiplier , do mojego Garreta MH CX i chciałbym prosić osoby , stosujące ten sprzęt , lub mające jakieś doświadczenia w jego stosowaniu o informacje w tym względzie.
Pozdrawiam.
Gopherus