Dzięki za dzielenie się z innymi takimi informacjami, bo pomyłka może drogo kosztować. Zresztą ja zawsze powtarzam, że kupując nowinki stajemy się automatycznie testerami sprzętu.
Co do odbioru radia, to raz pewien dealer sprzętu zachodniego publicznie przejechał się po pewnym sprzęcie polskim. W prywatnej rozmowie skrytykowałem taką metodę postępowania i już następnego dnia, żeby mnie przekonać, ze sklepu przekazano mi do słuchawki klienta, który miał ów sprzęt... odbierający jakąś stację radiową.
Ale ten producent nauczył się już budować wykrywacze.
Ciekawe jak XP wybrnie z tego kłopotu.
proscan