TROY SHADOW X5

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
strażak
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 11, 2006 12:29 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

TROY SHADOW X5

Post autor: strażak »

Witam !!!

Poproszę o kilka słów na temat tego sprzętu....

Pozdrawiam
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: TROY SHADOW X5

Post autor: SiD »

Bardzo dobry sprzęt na kolorową drobnicę i plaże. Jeden z najlepszych „gałkowców” (bez ekranika i membranowych przycisków) na kolorową drobnicę. Bardzo dobre wykonanie, jest całkowicie odporny na deszcz i zachlapanie.
A teraz wady:
Już nie produkowany. Dodatkowe sondy trudno dostępne i drogie. Wszystko trzeba sprowadzać i co najgorsze, nie ma możliwości serwisu w Polsce. Tzn. Troy pozacierał oznaczenia na częściach wewnątrz i bez schematu którego o ile się nie mylę nikt w Polsce nie ma i części o które może być również trudno, naprawa praktycznie niemożliwa.

Jeśli coś pomyliłem, lub zapomniałem, to przepraszam i proszę Proscana o sprostowanie.
Pozdrawiam
SiD
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: TROY SHADOW X5

Post autor: ProScan »

Kilka uzupełnień.

Z tym zacieraniem różnie bywało. Widziałam z i bez. Ale dokumentacji brak.

Podobnie z odpornością na deszcz - elektronika jest zabezpieczona - ale przełączniki nie. Zresztą tych przełączników jest za dużo na mój gust.

Egzotyczny wykrywacz.

:pa

proscan

PS: SID - na Twoje pytanie przez email odpowiem innym razem.
ODPOWIEDZ