Witam !!!
Poproszę o kilka słów na temat tego sprzętu....
Pozdrawiam
TROY SHADOW X5
Re: TROY SHADOW X5
Bardzo dobry sprzęt na kolorową drobnicę i plaże. Jeden z najlepszych „gałkowców” (bez ekranika i membranowych przycisków) na kolorową drobnicę. Bardzo dobre wykonanie, jest całkowicie odporny na deszcz i zachlapanie.
A teraz wady:
Już nie produkowany. Dodatkowe sondy trudno dostępne i drogie. Wszystko trzeba sprowadzać i co najgorsze, nie ma możliwości serwisu w Polsce. Tzn. Troy pozacierał oznaczenia na częściach wewnątrz i bez schematu którego o ile się nie mylę nikt w Polsce nie ma i części o które może być również trudno, naprawa praktycznie niemożliwa.
Jeśli coś pomyliłem, lub zapomniałem, to przepraszam i proszę Proscana o sprostowanie.
Pozdrawiam
SiD
A teraz wady:
Już nie produkowany. Dodatkowe sondy trudno dostępne i drogie. Wszystko trzeba sprowadzać i co najgorsze, nie ma możliwości serwisu w Polsce. Tzn. Troy pozacierał oznaczenia na częściach wewnątrz i bez schematu którego o ile się nie mylę nikt w Polsce nie ma i części o które może być również trudno, naprawa praktycznie niemożliwa.
Jeśli coś pomyliłem, lub zapomniałem, to przepraszam i proszę Proscana o sprostowanie.
Pozdrawiam
SiD
Re: TROY SHADOW X5
Kilka uzupełnień.
Z tym zacieraniem różnie bywało. Widziałam z i bez. Ale dokumentacji brak.
Podobnie z odpornością na deszcz - elektronika jest zabezpieczona - ale przełączniki nie. Zresztą tych przełączników jest za dużo na mój gust.
Egzotyczny wykrywacz.
proscan
PS: SID - na Twoje pytanie przez email odpowiem innym razem.
Z tym zacieraniem różnie bywało. Widziałam z i bez. Ale dokumentacji brak.
Podobnie z odpornością na deszcz - elektronika jest zabezpieczona - ale przełączniki nie. Zresztą tych przełączników jest za dużo na mój gust.
Egzotyczny wykrywacz.
proscan
PS: SID - na Twoje pytanie przez email odpowiem innym razem.