złamana wtyczka od sondy
złamana wtyczka od sondy
Witam ! Na ostatnim wypadzie złamałem wtyczkę od cewki koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 cm) Minelab x-terra 70.Czy mógł bym liczyć na Pana pomoc i wymiane tej wtyczki ?Chciałbym zaznaczyć ,że cewka jest po gwarancji.